» Rita Ora o Beyoncé i Jayu / Babski wypad do klubu w Nowym Jorku! FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

W niedawnym wywiadzie dla witryny Complex.com, piosenkarka Rita Ora, przyjaciółka Beyoncé i Jaya-Z, z którym niejednokrotnie zasiadała w studiu nagraniowym, wypowiedziała się na temat pary:

Praca z Jayem od trzech lat jest dla mnie dużą przyjemnością. Moja opinia [na jego temat] od tamtej pory nie uległa zmianie (…) Beyoncé również jest dla mnie jak rodzina, jest wspaniałą kobietą, teraz również świetną mamą (…) Jest dobrze wspierającą żoną i przyjaciółką. Fantastycznie jest mieć ją w pobliżu.

Przypominamy, że kilka tygodni temu Bee pojawiła się na koncercie Rity. W internecie huczą także plotki o kolaboracji obu pań.

Bey została również wspomniana w wywiadzie piosenkarki Dionne Warwick, która wyraziła swój szacunek do artystów pracujących nad długowiecznością swojej kariery.

***

W piątkowy wieczór Beyoncé i jej młodsza siostra Solange razem z dwiema przyjaciółkami zostały przyuważone w jednym z nowojorskich klubów o nazwie W.I.P. Ludzie obecni na miejscu twierdzą, że „babski wieczór” był bardzo udany, a na twarzy Bey ciągle gościł uśmiech! „Beyoncé wyglądała niesamowicie i wspaniale się bawiła ze swoimi przyjaciółkami. Zachowywała się bardzo niefrasobliwie, uśmiechała się i była w doskonałym nastroju” – zdradza informator tygodnika People.
Poza parkietem do tańca, piosenkarka rozmawiała z kolegami w specjalnym sektorze VIP (towarzystwa dotrzymywał jej m.in. aktor Cuba Gooding Jr.), delektując się przy tym drinkami. Wypad zakończył się o trzeciej nad ranem, kiedy to Bey i jej towarzyszki opuściły klub.
Na chwilę obecną nie pojawiły się żadne fotografie z tego wydarzenia, jednak jeśli będziemy mieli do nich dostęp, zostaną one dodane do naszej galerii zdjęć.

Udostępnij:

5 odpowiedzi na “Rita Ora o Beyoncé i Jayu / Babski wypad do klubu w Nowym Jorku!”

 1. kabanos23 pisze:

  24 kwietnia – end of time

  ?

  • TheDawid1994 pisze:

    no piosenkę znasz przecież, teledysku nie będzie bo to wymyślił jakiś fan, na żaden występ z piosenką też raczej nie licz :P

 2. Maka160 pisze:

  Fajnie że spotkała się z 
   Cubą Gooding Jr. wkońcu razem wystąpili w filmie Wojna Pokus :)

 3. TheDawid1994 pisze:

   jaki singiel?

 4. kabanos23 pisze:

  i gdzie singiel ?

  :( :( :(

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *