» Ricki-Lee Coulter: „Beyoncé jest jak Michael Jackson tej generacji” FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Ricki-Lee Coulter, australijska prezenterka radiowa i telewizyjna w niedawnym wywiadzie dla magazynu Cosmopolitan została poproszona o wymienienie trójki swoich ulubionych muzyków. Jako pierwszy został przez nią wspomniany król popu, Michael Jackson, który – jak przyznała – stanowi dla niej ogromną inspirację, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Kolejnymi muzycznymi wzorcami Australijki są Beyoncé i Whitney Houston:

Michael Jackson jest definitywnie moim numerem jeden, to geniusz (…) Jaką drugą wymieniłabym Beyoncé – jest teraz wielką ikoną i wydaje się mocno stąpającą po ziemi, rzeczywistą osobą (…) Osiągnęła już tak wiele, ciągle jednak szuka nowych wyzwań i sposobów na ulepszenie tego, czego dokonała w przeszłości. Tak naprawdę ona stanowi wzorzec dla wszystkich artystek i myślę, że jest kimś w rodzaju Michaela Jacksona tej generacji.

Z kolei Diggy Simmons, 16-letni amerykański raper umieścił album „4” w swoim zestawieniu najlepszych krążków minionego roku. Wideo z jego wypowiedzią możecie zobaczyć tutaj.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *