» Rankingi/podsumowanie 2014 roku FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Rok 2014 powoli zbliża się do końca, więc najpopularniejsze magazyny i serwisy internetowe przygotowują swoje podsumowania. Wybraliśmy kilka najważniejszych i przedstawiamy je poniżej.

’Partition’ piosenką roku według Cosmopolitan
Magazyn Cosmopolitan opublikował swoją listę najlepszych piosenek 2014 roku poprzez Playlistę Spotify, na której pierwsze miejsce zajął utwór Beyoncé 'Partition’. 'Partition’ zostało wydane na początku tego roku w celu promowania albumu „Beyoncé”. Utwór wspiął się na szczyt list Urban i pokazał, że matka wciąż może być silna i sexy – kontynuując feministyczny motyw „Beyoncé”.
Kolejna piosenka Beyoncé na liście to remix '***Flawless’ z Nicki Minaj. Remix został opublikowany na profilu soundcloud Beyoncé w sierpniu i był prawdopodobnie jedną z największych atrakcji tego roku.

Beyhive fanami roku według GQ
Prawie każda gwiazda pop ma zorganizowaną grupę fanów – Rihanna Navy, Britney Army, Taylor Swifties lecz nikt nie sięgnął szczytu jak Beyoncé Beyhive. Beyhive jest prawdopodobnie najbardziej czczoną grupą fanów w popkulturze, częściowo z powodu tego, czyimi są fanami, ale także z powodu ich ostrego zachowania. Jak prawdziwe pszczoły, zostać ukąszonym przez członka Beyhive nigdy nie jest miłym widokiem. „Jeśli nigdy nie zostałeś ukąszony przez Beyhive – roju wielbicieli Beyoncé – możesz uznać się za szczęśliwca – to doświadczenie hańby i nędzy z odrobiną niebezpieczeństwa zagrażającego życiu.”
Miłość i oddanie Beyhive w stosunku do Beyoncé nigdy nie jest kwestionowane, co umieszcza ich na szczycie listy Fanów Roku.

Remix '***Flawless’ z Nicki Minaj utworem roku według TIME
W sierpniu Beyoncé zaskoczyła świat oficjalnym remiksem utworu z gościnnym udziałem Nicki Minaj. Piosenka zdobyła listy przebojów urban, ale także podbiła serca krytyków.
TIME jest jednym z najdłużej działających i najbardziej cenionych czasopism na całym świecie, więc pojawienie się na jego liście jest zaszczytem samo w sobie, ale bycie na jej szczycie jest fenomenem – i to jest dokładnie to, czego dokonał remiks utworu '***Flawless’.
„Jeżeli komisja NASA chciałaby wysłać kolejną złotą płytę Voyager w przestrzeń aby uczyć życia pozaziemskiego o 2014 roku, żadna piosenka nie uchwyciłaby ducha czasu w taki sposób jak remiks '***Flawless’. Podobnie jak w ubiegłym roku oryginał, remix przypomniał słuchaczom ducha innowacyjności Beyoncé (piosenka, podobnie jak jej ostatni album, przybyła niemal bez ostrzeżenia); ponadto przeniknął nasz leksykon (znajdź wśród amerykańskiej młodzieży kogoś, kto nie wstawił Selfie z podpisem „Obudziłem się tak!”).

Beyoncé najczęściej wyszukiwaną piosenkarką w serwisie Bing
Ten rok był dla Beyoncé jednym z najlepszych w karierze po wydaniu albumu ubiegłego grudnia. Otworzyła tegoroczną galę Grammy kuszącym wykonaniem 'Drunk In Love’, rozpoczęła europejską odnogę trasy 'The Mrs. Carter Show Word Tour’ i zakończyła koncertowanie letnią trasą stadionową z mężem Jay Z w Paryżu we wrześniu. Pojawiła się na szczycie listy Forbes, a liczba osób śledzących jej Instagram przekroczyła 20 milionów. Z jej współpracą z markami modowymi, wydaniem platynowej edycji, remiksami i więcej, Beyoncé definitywnie była artystką nie do pokonania w tym roku.

’Drunk In Love’ utworem roku według Rolling Stone
Udało jej się sprawić, by małżeństwo brzmiało absurdalnie gorąco. Ta futurystyczno-popowa fantazja była najseksowniejszą rzeczą w radiu, od ciężkiego, pulsującego basu po dziki dreszcz w jej głosie, kiedy śpiewa o soczystych nocach („I get filthy when that liquor get into me”), porannym kacu i desce surfingowej. Tak gorąca, że nawet niesmaczny żart jej męża o Ike Turner nie mógł zabić tego klimatu.
Zbliżając się do końca roku, popatrz wstecz i przypomnij sobie ile razy użyłeś słowa „surfboard”. Teraz zrozumiesz dlaczego 'Drunk In Love’ naprawdę było utworem roku!

Beyoncé najczęściej reblogowaną solową artystką na Tumblr
Była nazywana królową Tumblr od debiutu jej strony iam.Beyoncé dwa lata temu, a teraz jest oficjalnie najczęściej reblogowaną solową artystką na Tumblr w 2014 roku.
Obecność Beyoncé na społecznych serwisach Instagram i Tumblr uzasadnione było tym, że artystka chciała nawiązać kontakt ze swoimi fanami poprzez zdjęcia. Jej osobiste zdjęcia zostały jednymi z największych postów Tumblr minionego roku i pomogły jej stać się najczęściej reblogowaną artystką na popularnej platformie.
'Drunk In Love’ oraz 'Partition’ są również na 7 i 14 miejscu listy najczęściej reblogowanych piosenek roku.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *