» Rankingi z Beyoncé FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI
11 lat temu

Rankingi z Beyoncé

Magazyn Forbes stworzył listę The World’s 25 Highest-Paid Musicians. Okazało się, że w okresie od maja 2011 do maja 2012 roku najwięcej zarobił Dr. Dre – 110 milionow dolarów! W rankingu pojawiła się również Beyoncé, zajmując 18 miejsce, z sumą 40 milionów dolarów.

Po urodzeniu córeczki Blue Ivy w styczniu, Beyoncé zrobiła sobie przerwę. Ale wciąż zarabia dużo za swoje stare przeboje, ostatnią płytę ‘4’ i nie-muzyczne przedsięwzięcia jak jej linia odzieżowa House Of Dereon oraz umowy z L’Oreal i DirecTV.

***

Beyoncé znalazła się również na liście 36 Najlepszych Autorów Piosenek stworzonej przez magazyn Vibe.

Niektórzy pewnie nie zgodziliby się z tym, że Beyoncé w ogóle jest na tej liście, gdyż ma cały zespół najlepszych ludzi, którzy tworzą dla niej. Ale ona i tak zasługuje na credit, za koprodukcję utworu „Survivor” czy wielu innych hitów. Ne-Yo wyjaśnia dlaczego jej podpis znajduje się pod każdą piosenką. Jeżeli posłuchacie mojej wersji „Irreplaceable”, a potem jej, to są zupełnie inne piosenki, z całą harmonią i innymi extra dodatkami, które sama dodała. Więc tak, dałem jej credit, bo na to zasługuje.

***

Z okazji 60-lecia Official Singles Chart, listy podsumowującej sprzedaż singli i albumów poszczególnych artystów w Wielkiej Brytanii, redaktor serwisu OfficialCharts.com – Dan Lane opublikował zestawienie 10 Najlepiej Sprzedających się Piosenkarek Wszech Czasów w UK. Na liście nie mogło zabraknąć Beyoncé. Najpopularniejszym i najlepiej sprzedającym się utworem piosenkarki na wyspach jest przebój „If I Were A Boy” i to on plasuje Beyoncé na 7 miejscu zestawienia.

Udostępnij:

2 odpowiedzi na “Rankingi z Beyoncé”

  1. […] Magazyn Forbes opublikował listę Najlepiej zarabiających kobiet w muzyce w 2012 roku. Ranking powstał w oparciu o osiągnięte pomiędzy majem 2011 a 2012 zarobki brutto przed odjęciem wynagrodzeń dla agentów i menedżerów. Obliczenia powstały na podstawie danych Pollstar i RIAA oraz innych organizacji, a także wielu rozmów z prawnikami, menedżerami, promotorami, agentami, a w niektórych przypadkach również z samymi muzykami. W okresie tym Beyoncé zarobiła 40 mln dolarów (głównie za swoje stare przeboje oraz niemuzyczne przedsięwzięcia jak jej linia odzieżowa House Of Dereon) i uplasowała się na 6 miejscu w rankingu. Przypominamy, że z kwotą tą piosenkarka zajęła 18 miejsce Najlepiej zarabiających muzyków 2012 roku. […]

  2. Losia pisze:

    chyba 40 mln a nie tysięcy :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *