» Rankingi Billboard FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI
10 lat temu

Rankingi Billboard

Billboard przedstawił swoje kolejne rankingi – nie mogło zabraknąć w nich oczywiście Beyoncé.

W rankingu The 20 Best Albums of the 2010s (So Far) ostatni album Beyoncé uplasował się na 2 miejscu! Na pierwszym miejscu znalazł się Kanye West i jego „My Beautiful Dark Twisted Fantasy”.

W rankingu The 20 Best Music Videos of the 2010s (So Far) Bey znalazła się aż dwa razy! Na miejscu szóstym z teledyskiem „Countdown” oraz na pierwszym z Lady Gagą – „Telephone”.

W rankingu The 10 Defining Artists of the 2010s (So Far) zajęła 1 miejsce!

„Co znaczy definiować epokę muzyczną? Dla nas oznacza to nagiąć wszechświat medium do siebie, aby stać się gwiazdą, wokół której każda inna istota jest zmuszona do krążenia, jak po orbicie. W pierwszej połowie dekady żaden artysta nie posiadał tyle kontroli, co Beyoncé, który zniszczyła zasady i napisała nowe wypuszczając natychmiastowy klasyk, w pełnej długości, bez wcześniejszego ostrzeżenia, sprzedając setki tysięcy egzemplarzy w mniej niż tydzień, przedefiniowując swój dźwięk lubiany przez tłumy i publikując ponad tuzin teledysków, które spowodowały że długo zbieraliśmy nasze szczęki z podłogi. Wydanie i zawartość Beyoncé wystarczyłyby aby umieścić ją na tej liście, ale rozważając wszystkie inne chwile, którymi cieszyła się Beyoncé od 2010 roku: wydanie „4”, chyba najbardziej niedocenionego R&B dekady, trasa „The Mrs. Carter Show World Tour” oraz wspólna z mężem Jay Z, trasa stadionowa „On The Run”, występ podczas Super Bowl, który zjednoczył Destiny’s Child oraz zatrzymujące show zakończenie MTV VMA’s i wers „Wystarczająco silne by wychować dzieci/Potem wrócić do pracy”, po którym… wychowała dziecko i wróciła do pracy. Nikt nie jest idealny, ale Beyoncé jest Flawless i przez połowę dekady reszta świata muzyki po prostu próbowała (bez skutku) za nią nadążyć.”

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *