» Ranking Xfinity TV i Rolling Stone FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Teoria Wielkiego Podrywu, 21 Jump Street, obsada Duck Dynasty oraz Beyoncé wśród najczęściej oglądanych w 2012 roku. Xfinity TV, oddział amerykańskiej korporacji Comcast ogłosił zwycięzców 3 edycji rozdania nagród Xfinity On Demand. Każdego roku niecierpliwie czekamy na wyniki, które show, filmy czy muzycy byli najczęściej wybierani wśród publiczności w całym kraju. Dzięki temu rankingowi możemy rozwijać naszą platformę – mówi Maggie McLean Suniewick, wiceprzewodnicząca Comcast Cable. Dla muzyków przeznaczona jest tylko jedna kategoria – Most-Viewed Musical Artist, w której właśnie zwyciężyła Beyoncé. Zaraz za nią znaleźli się Nicki Minaj i Chris Brown. Gratulujemy!

***

Na swojej stronie internetowej, magazyn Rolling Stone opublikował listę 14 artystów, którzy według nich przetrwają próbę czasu i na zawsze pozostaną w pamięci fanów muzyki. W rankingu The New Immortals – nowi nieśmiertelni, pojawili się m.in. Beyoncé, Green Day, Pearl Jam i Kanye West.

Nawet gdyby Beyoncé Knowles nie zrobiłaby niczego więcej poza hitami, które nagrała z Destiny’s Child w końcówce lat 90 i początku dwutysięcznych, wciąż zapamiętalibyśmy ją jako liderkę jednej z największej żeńskiej grupy wszech czasów – za „No, No, No”, za „Bills, Bills, Bills”, za „Say My Name” i „Independent Women” i oczywiście za „Bootylicious”. Ale to był dopiero początek. Jako artystka solowa, Beyoncé wzrosła do nowych wzniesień inspiracji. Jej wielkie przeboje, od „Crazy in Love” do „Irreplaceable” i „Single Ladies”, tworzą jedno z najsilniejszych portfolio muzyki pop minionej dekady. Co więcej, Beyoncé stała się ikoną dla niezliczonych fanów – kapłanką o silnej pozycji i niewzruszonej postawie.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *