» Premiera 'Life is but a dream’ || szczegóły dotyczące filmu FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Wczoraj w Nowym Jorku odbyła się oficjalna premiera filmu dokumentalnego Beyoncé ’Life is but a Dream’, na którym pojawiła się piosenkarka wraz ze swoim mężem, Jay-Z. Gwiazda bardzo chętnie pozowała na czerwonym dywanie do zdjęć z zaproszonymi na pokaz gośćmi. Wśród nich znalazł się Luke James, Angela Simmons czy Angela Bassett. Tego wieczoru Beyoncé miała na sobie suknię Elie Saab:

Zaktualizowaliśmy już naszą galerię, ale nowych zdjęć nie mogło zabraknąć także na oficjalnych profilach Beyoncé – Instagramie i Tumblr.

Na premierze nie zabrakło także Oprah Winfery, która przeprowadziła z piosenkarką wywiad. Poniżej zobaczycie także video z czerwonego dywanu oraz filmik nagrany po gali.

5 ciekawostek dotyczących 'Life is but a Dream’:

1. Dlaczego zwolniła swojego ojca, menadżera?
Ojciec Beyoncé, Matthew Knowles został zwolniony z menadżerowania jej kariery w 2011 roku. Piosenkarka przyznała, że była to trudna, ale konieczna decyzja. „Myślę, że jednym z głównych powodów, dla których zdecydowałam się być własną menadżerką, było to, że czasami potrzebujesz swojego systemu wsparcia i potrzebujesz swojej rodziny. Jeśli starasz się prowadzić codzienną rozmowę ze swoją rodziną, musisz dyskutować o harmonogramie, albumie, występach i trasie. To jest zbyt stresujące i naprawdę ma wpływ na wasze związki. To była ciężka decyzja. Musiałam poświęcić moją relację z ojcem. To był stresujący, smutny, ciężki czas, ale musiałam odpuścić.

2. W jaki sposób muzyka pomogła jej uporać się z poronieniem?
Po stracie pierwszego dziecka Beyoncé poszukiwała terapii poprzez muzykę. Poszła do studia i nagrała „najsmutniejszą piosenkę, jaką kiedykolwiek napisała”. W tekście piosenkarka wyraża smutek i gniew, śpiewając: „Chyba miłość nie była wystarczająca dla nas, by przetrwać. Przysięgam przysięgam przysięgam, że próbowałam. Zabrałeś życie ze mnie. Jestem tak nieszczęśliwa, że nie mogę oddychać. Zabrałeś życie ze mnie. Tęsknię za Twoim biciem serca, biciem serca.”

3. Dlaczego nie jest już taka miła, jak kiedyś?
Po tym, jak Beyoncé zwolniła swojego ojca, zaczęła sama kierować swoją karierą. Kiedy objęła panowanie, uświadomiła sobie, że to wcale nie jest łatwa praca: „Mój ojciec nauczył mnie tak wiele o byciu kobietą biznesu i dobrze go rozumiem i myślę że zrozumiałam, że biznes i bycie uprzejmym nie pasuje do siebie. To znaczy możesz być uczciwy, ale będąc uprzejma, nie byłam uczciwa w stosunku do siebie. Teraz uczę się jak sprawy wyglądają politycznie i wiele szalonych rzeczy, które zrobił, było koniecznych.”

4. Co powiedziała Jay’owi podczas toastu z okazji jego 37 urodzin w 2006 roku?
Beyoncé kocha swojego męża i było to widoczne podczas kolacji urodzinowej, na której byli jego najbliżsi przyjaciele: „Nauczyłeś mnie tak wielu rzeczy. Dałeś mi tak wiele w życiu i to nie wystarcza. Nie wystarcza to, co mogę ci dać. Po prostu chcę, żebyś był szczęśliwy. I z każdym rokiem kocham Cię coraz bardziej i chcę każdy dzień mojego życia spędzić z Tobą. Wszystkiego najlepszego i codziennie dziękuję Bogu za ciebie.”

5. Dlaczego plotki o jej udawanej ciąży ją zdenerwowały?
Beyoncé określa plotkę o tym, że wynajęła surogatkę, jako „najbardziej niedorzeczną plotkę, jaką kiedykolwiek miałam o sobie.” Dodaje, że zdaje sobie sprawę z tego, że są szaleni celebryci, którzy robią dziwaczne rzeczy żeby zwrócić na siebie uwagę, ale ona nigdy nie wykorzystałaby dziecka do zdobycia popularności. „Tak bardzo szanuję matki i kobiety i być w stanie przynieść dziecko na świat – jeśli masz szczęście by tego doświadczyć – nigdy nie brałabym tego za coś pewnego. Zwłaszcza po utracie dziecka, ból i trauma z tego przeżycia sprawia, że ma to dla ciebie jeszcze większe znaczenie, przynieść życie na świat. To jest coś, co powinno się szanować. Są rzeczy, z których nie robi się żartów, i dziecko, nie powinno się robić żartów z tego.”

Udostępnij:

2 odpowiedzi na “Premiera 'Life is but a dream’ || szczegóły dotyczące filmu”

  1. Roxi pisze:

    Bey napisała tę piosenkę w formie terapii, nie jest nigdzie opublikowana ;)

  2. realistka pisze:

    O jakiej piosence mowa w drugim pytaniu :p ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *