» Pierwsze urodziny Beyonce Polska! FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Z wielką radością rozpoczynamy świętowanie pierwszych urodzin naszej strony, Beyonce.com.pl. Od dzisiaj zdobi ją nowy szablon opublikowany właśnie z tej okazji, wykonany przez naszego głównego administratora. Niebawem na stronie pojawi się konkurs z kuszącymi nagrodami, w którym będą mogli wziąć udział wszyscy czytelnicy.

STATYSTYKI

W ciągu tych dwunastu miesięcy nasza strona została odsłonięta 175 tysięcy razy, a na (wielokrotnie modyfikowanym i restartowanym) forum mamy obecnie zarejestrowanych 58 użytkowników, którzy napisali ponad 4800 postów w 282 tematach. Przez ten czas do naszej galerii napłynęło około 26 tysięcy różnych zdjęć Beyonce, przeglądanych przez Was więcej niż 2 miliony razy. Rekordowa liczba odsłon Beyonce Polska padła 6 maja 2012 roku, kiedy to 71 czytelników jednocześnie było online na naszej stronie. Aktualna liczba wpisów to ponad 700. Z kolei do działu Multimedia dodaliśmy niespełna 120 plików audio i video z występami, teledyskami i remiksami utworów artystki, natomiast nasze archiwum tekstów zawiera wszystkie piosenki nagrane przez Bey i zespół Destiny’s Child. (Nieco wolniej) rozrasta się i dział z prasą.

PROWADZĄCY

Przez ostatni rok strona miała łącznie dziesięciu redaktorów. Korzystając z okazji Dawid (TheDawid1994) oraz ja, Iza (Curious) chcielibyśmy poinformować o naszym odejściu z załogi Beyonce.com.pl. Odtąd każde z nas będzie zajmowało się tworzeniem innych stron fanowskich, poświęconych takim artystom, jak Justin Timberlake i Britney Spears. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za ten rok pełen cennych doświadczeń, bez których nie bylibyśmy w stanie obrać kierunków, którymi niedawno ruszyliśmy. Mamy nadzieję i przekonanie, że obecni tworzący: Rami, Blizzard, Sasha, Roxi, Naive i Summer (w dalszym ciągu) będą spisywać się na medal, a strona będzie rozrastała się w jeszcze szybszym tempie niż dotychczas.

Załoga Beyonce Polska chciałaby także podziękować Marcie i Julii, które swego czasu pisały dla nas newsy. Wasz wkład w rozwój strony jest doceniany.

I NA KONIEC…

Dziękujemy wszystkim za ten rok, przez który wspólnie śledziliśmy co dzieje się w życiu i karierze naszej idolki – Beyonce Knowles, zaczynając na jej trzydziestych urodzinach, a kończąc na przyjściu na świat jej córeczki, Blue Ivy Carter. Beyonce Polska to strona tworzona dla Was i przez Was. Doceniamy każdą aktywność na forum, Facebooku (gdzie mamy już ponad 280 fanów!) oraz w komentarzach, których uzbierało się już ponad 1 300. Mamy nadzieję, że czeka nas jeszcze wiele kolejnych wspólnych lat! Tymczasem wypatrujcie na horyzoncie wspomnianego wcześniej konkursu :)

Pozdrawiamy wszystkich czytelników – Załoga Beyonce.com.pl

Udostępnij:

7 odpowiedzi na “Pierwsze urodziny Beyonce Polska!”

 1. Curious pisze:

  No jasne że będziemy ;) Teraz już tylko w innej roli :)

 2. TheDawid1994 pisze:

  ale zawsze będziemy na stronie :)

 3. Cherry pisze:

  bardzo podobają mi się kolory! wszystkiego naj

 4. Passiflora pisze:

  szkoda,że TheDawid1994 i Curious odchodzą…

 5. Rami pisze:

  Cieszę się, że Ci się podoba :)

 6. Nicoledailypl pisze:

  śliczny szablom

 7. Test komentarza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *