» Piąty album Beyoncé jeszcze w tym roku? FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Przedstawiciel Beyoncé twierdzi, że ma dla nas nadchodzący projekt, ale nie ma potwierdzonych dat jego wydania. Podobno całość finansuje Pepsi.

Wielu w przemyśle muzycznym twierdzi, że Beyoncé wypuści swój nowy singiel w ostatnim kwartale roku, w późnym listopadzie / początku grudnia. To będzie oficjalny singiel i to idealny czas by wypchnąć wszystkie inne. To będzie przed końcem tego roku. Jest wyraźna dziura w harmonogramie wytwórni Columbia Records. I to będzie data zarezerwowana dla Beyoncé.

Przypuszczalnie nowy utwór i teledysk miałyby pojawić się 3 grudnia.
Tego samego dnia wychodzi nowa płyta Britney Spears. Inne oczekiwane wydawnictwa to nowy krążek Miley Cyrus, Lady Gagi czy Katy Perry. To ogromnie ważne dla wytwórni, by wydać płytę Beyoncé.
Źródło podaje, że piosenkarka zadała sobie wiele trudu by ukryć co ostatnio nagrywała, to podkreśla jej status. Kiedy kręciła teledysk w sierpniu muzykę puszczano minimalnie.

Ryan Tedder, wokalista zespołu OneRepublic, w ostatnim wywiadzie dla Herald Sun wyjawił, że pracuje nad albumami Adele i Beyoncé i pochwalił obydwie żeńskie gwiazdy. Nie zdradził w jakim klimacie będzie piąta płyta piosenkarki, określił ją tylko jako „fantastyczną”.

22 września, podczas wywiadu z Elliot Wilson, Drake wypowiedział się na temat Beyoncé i współpracy z nią.

Zapytałem czy mogę być częścią jej projektu, i była na tyle miła, że zaprosiła mnie do współpracy. Pracowaliśmy razem. Wierzę w Beyoncé, wierzę mocno w jej talent i pozycję w naszej generacji. Myślę, że jest jedną z największych gwiazd kiedykolwiek, a szczególnie w tej chwili dla dziewcząt. Czuję jakby potrzebowały Beyoncé.

Podobno najnowsza piosenka Sii „Elastic Hart” była przeznaczona na piąty album Beyoncé. Podobnie jak „Wrecking Ball”, wykonywane przez Miley Cyrus, została odrzucona. Sia na Twitterze napisała, że inny utwór jej autorstwa znajdzie się na najnowszej płycie Beyoncé.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *