» Partition w polskich radiach FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Kochani Fani Bey!

Nie musimy podawać powodów, za które kochamy Beyonce i Jej twórczość. My jako Jej Fani powinniśmy zarażać miłością do naszej Idolki innych ludzi i docierać z Jej twórczością do jak najszerszego grona słuchaczy.

Nowa płyta Bey to nowy etap w Jej twórczości. Nie wiedząc czemu stacje radiowe sporadycznie puszczają Jej ostatnie single, przez co nie mają one szans odnieść takich sukcesów w Polsce jak chociażby „Halo” czy „Sweet Dreams”. Dane o sprzedaży płyty jednak się z tym nie pokrywają, wszak nie każdy krążek pokrywa się w Polsce platyną. Coś jednak należy z tym zrobić. W tym celu chcemy zachęcić Was do promocji nowego singla Bey „Partition”!

Obecnie żadna rozgłośnia radiowa w Polsce nie ma w swojej playliście tego utworu. Warto to zmienić! Na dobry początek spróbujmy przekonać RMF FM do emitowania „Partition” w swojej flagowej „POPliście”! Wystarczy pod najnowszym notowaniem umieścić komentarz w stylu „Beyonce – Partition” do propozycji. Jeden komentarz być może przeoczą, ale kilkunastu-kilkudziesięciu już nie! Przekonajmy RMF do dodania „Partition” do listy! Żadna stacja radiowa w Polsce nie ma takiej słuchalności jak właśnie ona! W ślad za nią pójdą inne rozgłośnie! Do dzieła!

http://www.rmf.fm/au/?a=poplista

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *