» Ogłoszenie wyników konkursu FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Kilka dni temu Beyoncé na swojej oficjalnej stronie ogłosiła konkurs, w którym wygraną były wejściówki na najbliższe koncerty artystki w Revel. Aby wziąć w nim udział trzeba było stworzyć najbardziej kreatywny strój Beyhive (czyli w kolorze żółtym i czarnym) i wysłać zdjęcie swojej pracy poprzez specjalny formularz umieszczony na oficjalnej stronie Good Morning America. Następnie, spośród wszystkich zgłoszeń, wybrano 300 finalistów, którzy zostali zaproszeni na plac kręcenia programu. W dzisiejszym Good Morning America stylista piosenkarki, Ty Hunter, ogłosił zwycięzców konkursu, których wybrał spośród ludzi zebranych na Time Square.  Zobaczcie kto przykuł uwagę stylisty i zgarnął 2 wejściówki na koncert Beyoncé 28 maja, nocleg w apartamencie z widokiem na ocean, kolację dla dwojga w ekskluzywnej restauracji oraz wizytę w SPA!

Podczas programu zostało wyemitowane również krótkie wideo z prób Beyoncé do nadchodzących występów, dzięki uprzejmości BeyonceTribe, możecie oglądać wideo w wysokiej jakości:

Zachęcamy również do głosowania na Beyoncé na Billboard Music Awards 2012. Możecie głosować na Bey w dwóch kategoriach: Ulubiony Artysta i Najbardziej Wpływowy Styl. Do dzieła! [KLIK]

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *