» Oficjalne oświadczenie Beyoncé w sprawie plagiatu 'Countdown’ FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWOŚĆ!
POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚: Rami, Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Rami
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Wczoraj informowaliśmy Was o oskarżeniu choreografki Anne Teresy De Keersmaeker pod adresem Beyoncé. Belgijka uważa, że pomysł na teledysk (a dokładniej choreografię w nim zawartą) Bee ukradła z jej spektakli. Nie da się zaprzeczyć faktom, że oba układy są bardzo do siebie podobne, nawet najwięksi fani Bey mają na ten temat podzielone zdanie, przez co na wielu forach rozpętała się burza. Dzisiaj Beyoncé wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie, w którym jest napisane:

Oczywiście, balet Rosas danst Rosas był jednym z wielu odniesień do mojego teledysku do Countdown. Była to jedna z inspiracji wykorzystana do przywrócenia uczuć wzbudzanych przez tą piosenkę.
[Teledysk] jest również hołdem dla filmu Funny Face z legendarną Audrey Hepburn. Moimi największymi inspiracjami były lata 60-te i 70-te, Brigitte Bardot, Andy Warhol, Twiggy i Diana Ross. Zawsze byłam zafascynowana sposobem w jakim sztuka współczesna korzysta z różnych elementów i odniesień do zrobienia czegoś wyjątkowego.

Z niecierpliwością czekamy na odzew Keersmaeker.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *