» Nowy album Destiny’s Child już w listopadzie FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWOŚĆ!
POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚: Rami, Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Rami
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

W tym roku mija 20. rocznica założenia wytwórni Mathewa Knowlesa, Music World Entertainment. Takie wydarzenie to wspaniała okazja do wydania kolejnej składanki z udziałem swoich podopiecznych i zarobienia dodatkowych pieniędzy, zwłaszcza, jeżeli miało się pod swoimi skrzydłami tak sukcesywny zespół jak Destiny’s Child.

„W listopadzie wypuszczamy na rynek dwa nowe wydawnictwa Destiny’s Child z nowym materiałem” – mówi ojciec Beyoncé wywiadzie dla The Huffington Post. „To będzie stary materiał z kilkoma wcześniej niewydanymi piosenkami” dodaje. Na pytanie dziennikarki, czy Destiny’s Child zamierzają wyruszyć w trasę koncertową, by promować owe projekty Mathew Knowles wyznaje, że na pewno nie przy pierwszym wydawnictwie. Nie jest pewien także, czy dziewczyny w ogóle wyruszą w trasę koncertową, jednak wyraża nadzieję, że stanie się tak w ciągu najbliższych pięciu lat.

Cały wywiad możecie przeczytać TUTAJ. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Czy dziewczyny powinny połączyć siły i spotkać się razem na scenie?

Udostępnij:

2 odpowiedzi na “Nowy album Destiny’s Child już w listopadzie”

  1. Kasia2091 pisze:

    to jest z 2006 roku jest napisane w komentarzach

  2. xo pisze:

    Hej, na Bossip pojawiła się taka informacja… http://bossip.com/608733/beyonce-performs-deja-vu
    czy Bee jest w Japonii czy może pomylił im się rok występu? Chyba prędzej by coś wykonała z ostatniej płyty a nie z drugiej… Ogólnie coś strasznie cicho o niej teraz jest.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *