» Nowości na stronie FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI
11 lat temu

Nowości na stronie

* Jakiś czas temu na stronie pojawił się nowy szablon. Zapowiada on najnowszą trasę koncertową Beyoncé i mamy nadzieję, że przypadł wam do gustu. Ale to nie jedyne zmiany i nowości, które na was czekają.
* Jeżeli chcecie się dowiedzieć które gazety piszą teraz o Beyoncé, zapraszamy do odświeżonego działu Prasa. Główną nowością jest cotygodniowy przegląd prasy, który będzie się tam pojawiał w każdy piątek.

* Odświeżony został Twitter naszej strony, od niedawna odpowiadamy również na wasze pytania w serwisie Ask.fm. Rośnie też liczba fanów na naszym Facebooku, jest nas już ponad tysiąc!
* W naszej galerii znajdziecie już ponad 50 tysięcy zdjęć i liczba ta rośnie z każdym dniem. Ostatnio dodaliśmy m.in. wysokiej jakości screeny z teledysków Beyoncé.

* W zakładce Beyoncé pojawiły się nowe działycharakter pisma, tatuaże i sławni przyjaciele. Liczymy również na waszą pomoc przy uzupełnianiu powstających stron ‘nasze kolekcje’ i ‘fanarty’! Jeżeli kolekcjonujecie rzeczy związane z Beyoncé, róbcie zdjęcia i wysyłajcie je do nas! Czekamy również na wasze rysunki! Prace ślijcie na naszego meila beyoncecompl@gmail.com.
1. możecie wysłać od 2 do 6 zdjęć swojej kolekcji 2. rzeczy powinny być umieszczone obok siebie (jak na zdjęciu poniżej), bez żadnego wyjmowania płyt, książeczek, odwracania pudełek 3. fotografujemy jedynie oryginalne rzeczy – jeżeli zdjęcia nie będą spełniały wyżej wymienionych kryteriów, mogą nie zostać opublikowane na stronie
* Autorom strony RihannaWeb dziękujemy za nominowanie nas do strony miesiąca kwiecień 2013. Wszystkich, którym podoba się nasza strona, zapraszamy do oddawania na nas głosów TUTAJ.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *