» Nowe piosenki na reedycji 4? FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Plotki o reedycji ostatniego albumu Beyoncé są tak silne, że nie potrafimy przejść obok nich obojętnie. Dzisiaj doszły do nas kolejne wieści, które z pewnością zaciekawią większość fanów.

Wydanie reedycji czwórki planowane jest na 1 maja, kilka tygodni przed występami artystki w Atlantic City. Oprócz wszystkich piosenek zawartych na wersji deluxe, na albumie znajdą się dodatkowe cztery piosenki oraz dokument Beyoncé: Year Of 4.

Bee ma z czego wybierać, gdyż na album nagrała ponad 60 (!) piosenek. Jednak jak się okazuje, jest to największy problem, ponieważ Bey nie wie, które utwory z tej sześćdziesiątki będą najlepiej pasować do klimatu albumu.

Podkreślamy, że to jedynie plotki, a do powyższych informacji należy podchodzić z lekką rezerwą. Jak wiemy, plany wydania reedycji sięgają stycznia, kiedy to 4: Platinum Edition miało pojawić się na półkach japońskich sklepów, co jak wiemy, okazało się nieprawdą.

*źródło

***

Nowe zdjęcie z oficjalnej strony Beyoncé. Zdjęcie pochodzi z planu kręcenia teledysku do Run The World (Girls). Niebawem pojawią się kolejne zdjęcia min.z sesji dla magazynu Complex, Vouge czy Harper’s Bazaar. Bądźcie czujni.

(aby powiększyć, kliknij w miniaturkę poniżej)

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *