» Nowe piosenki na ASCAP FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Beyoncé zarejestrowała dwie nowe piosenki w Amerykańskim Stowarzyszeniu Kompozytorów, Autorów i Wydawców, ASCAP, którego zadaniem jest ochrona praw autorskich na rynku muzycznym. Współtwórcami utworów są Miguel i Justin Timberlake, nie wiemy jednak czy artyści zaśpiewali gościnnie w tych piosenkach.

Pharell Williams twierdzi, że nowy album Beyoncé jest prawie gotowy. Pierwotnie płyta miała ukazać się w tym roku, dokładnie w kwietniu, ale piosenkarka nie mogła odnaleźć właściwego kierunku. Potem premierę przesunięto na listopad, ale zastąpiono ją ostatecznie DVD Life Is But A Dream i koncertem z Revel. Teraz wszystko wróciło jednak na właściwe tory.

Nowy materiał jest szalony. Nie wypuścimy żadnej muzyki, dopóki nie będziemy z niej w 100% zadowoleni. Beyoncé jest specyficzna. To powód, dla którego ona jest Beyoncé, a nie ktokolwiek inny. Jest bardzo charakterystyczna, dzięki temu taka wyjątkowa i rozpoznawalna na całym świecie. Ona trzyma pieczę nad tym materiałem, dba o to, żeby był w jej stylu.

Wokalista One Republic, Ryan Tedder w australijskim wywiadzie twierdzi, że nowy singiel Beyoncé jest lepszy niż „Halo” jego autorstwa.

The Dream zrobił „Single Ladies”, ja „Halo” – co powstanie gdy stworzymy wspólnie utwór? Piosenka, którą zrobiliśmy podoba mi się bardziej niż „Halo”. Myślę, że jest wielką i lepszą piosenką. Nie wiem kiedy wyjdzie nowy singiel. Nie wiem jak nazywa się płyta, wiem jedynie, że to co słyszałem jest niesamowite!

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *