» Nowa reklama L’Oreal || Beyoncé ikoną fryzur FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Beyoncé od kilkunastu lat jest twarzą marki kosmetycznej L’Oreal Paris, a ostatnio promowała ich szminki Infallible. W sieci właśnie pojawił się nowy spot z udziałem gwiazdy, reklamujący produkt Infallible 24 Hours. W video użyto instrumentalną wersję piosenki „Standing On The Sun”. Zdjęcia promocyjne pochodzą niestety z 2011 roku, sesję wykonał Kenneth Willardt.

***

Strona Fabriah.com, zajmująca się sprzedażą kosmetyków do pielęgnacji włosów, stworzyła ankietę, w której wybrano Top Hair Icon Of The Last Decade. Wśród zebranych 10 gwiazd, na pierwszym miejscu znalazła się Beyoncé! Okazało się, że 20% pytanych uznało piosenkarkę za ikonę fryzur ostatnich dziesięciu lat. Jedna z uczestniczek mówiła: Beyoncé jest moim wzorem od dłuższego czasu, mogłabym zaryzykować stwierdzenie, że ona nie miała nigdy złej fryzury. Chciałabym wiedzieć ile wydaje i jakich produktów używa by utrzymać swoje włosy w takim stanie.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *