» Nowa płyta Beyoncé FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI
11 lat temu

Nowa płyta Beyoncé

Tego chyba nikt się nie spodziewał – krótko po północy Beyoncé wydała swój najnowszy album na iTunes! Płyta nosi nazwę „Beyoncé” i na razie jest do kupienia wyłącznie w serwisie iTunes. W sklepach pojawi się podobno 20 grudnia. Wydawnictwo składa się z 14 piosenek + 17 teledysków. W piosenkach możemy gościnnie usłyszeć Jay’a, Drake’a, Franka Ocean’a a nawet Blue! W teledyskach pojawili się m.in. jej tancerze z obecnej trasy, Jay-Z, Blue, Tina Knowles, Luke James, Pharrell Williams a także Destiny’s Child! W przyszłym tygodniu do rozgłośni radiowych mają trafić dwa pierwsze single. To nie koniec dobrych wiadomości – nowy wizualny album Beyoncé jest na pierwszym miejscu iTunes już w ponad 100 krajach! W 3 godziny sprzedano 80 tysięcy kopii!

Do galerii dodaliśmy mnóstwo zdjęć zza kulis nowych teledysków:

Poniżej video, w którym piosenkarka opowiada o swoim nowym albumie i całej koncepcji:

„Widzę muzykę. To coś więcej niż to, co słyszę. Kiedy czuję przywiązanie do czegoś, natychmiast widzę wizualizację, albo serię obrazków, które są powiązane z tym uczuciem, emocjami, wspomnieniem z dzieciństwa. Myśli o moim życiu, moich marzeniach, fantazjach. To wszystko jest połączone z muzyką. Myślę że to jeden z powodów, dlaczego chciałam zrobić wizualny album.

Chciałam żeby ludzie słyszeli te piosenki z historią, która jest w mojej głowie, bo to sprawia że to jest moje. Ta wizja w mojej głowie jest tym, czego chciałam żeby ludzie doświadczyli za pierwszym razem. Czuję, że teraz ludzie inaczej doświadczają muzykę. Pamiętam jak widziałam z moją rodziną 'Thriller’ w telewizji. To było wydarzenie. Wszyscy usiedliśmy przed telewizorem i teraz jak wspominam, jestem szczęśliwa że urodziłam się w tamtych czasach. Teraz ludzie tylko słuchają kilku sekund piosenki na swoich iPodach, nie inwestują w cały album. Chodzi tylko o singiel i szum wokół niego. Tyle dzieje się między muzyką i artystą i fanami. Nie chciałam nikomu dawać informacji o tym, kiedy wyjdzie mój album. Chciałam go wydać wtedy, kiedy będzie gotowy i zrobić to ode mnie dla moich fanów. Powiedziałam mojemu zespołowi, że chcę nakręcić teledysk do każdej piosenki i wydać wszystkie w tym samym czasie. Wszyscy pomyśleli że oszalałam, ale rzeczywiście to robimy. To się dzieje. Chciałabym zrobić ten zbiór prac i myślę że to jest coś, co zostało zatracone w muzyce popowej. Chciałam żeby ludzie inaczej słyszeli i mieli inne pierwsze wrażenie, nie tylko słuchali 10-sekundowego urywka, ale żeby właściwie zobaczyli całą wizję albumu. To było ważne, że zrobiliśmy z tego film. Zrobiliśmy z tego doświadczenie. Chciałam żeby każdy widział cały obraz i jak bardzo osobiste jest to wszystko dla mnie, zrobić moją najlepszą sztukę i po prostu ją wydać. Dlatego jest to wydane dzisiaj.”

Lista utworów:

1. „Pretty Hurts”
2. „Haunted”
3. „Drunk in Love” (feat. Jay Z)
4. „Blow”
5. „No Angel”
6. „Partition”
7. „Jealous”
8. „Rocket”
9. „Mine” (feat. Drake)
10. „XO”
11. „Flawless”(feat. Chimamanda)
12. „Superpower” (feat. Frank Ocean)
13. „Heaven”
14. „Blue” (feat. Blue Ivy)

Zachęcamy również do sprawdzenia nowej odsłony oficjalnej strony www.beyonce.com!

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *