» Niespodzianki w Australii? Nowy support Beyoncé FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Czy Beyoncé szykuje jakieś niespodzianki na kolejną część trasy Mrs. Carter Show, która rozpoczyna się już w najbliższą środę w Australii i Oceanii?
Projektant Dennis Kolpodinos jest pewien, że piosenkarka pojawi się na scenie w nowym stroju! Grek zaprojektował dla Beyoncé granatowy kostium, w którym artystka wykonuje utwory takie jak „1+1” czy „Love On Top”.

Piosenkarka podobno zatrudniła na kolejną część trasy więcej tancerzy.

Wzrastająca raperka Iggy Azalea zostanie zastąpiona przez piosenkarza Stana Walkera jako support podczas trasy Mrs. Carter Show w Nowej Zelandii. 23-latka miała otwierać koncerty w Oceanii jednak zrezygnowała z nieznanego powodu. Na swoim Twitterze napisała: „Tak, opuszczę występy w Nowej Zelandii. Osobiście bardzo chciałabym się tam pojawić, ale czasami decyzje nie należą tylko do mnie”. Zwycięzca australijskiego Idola napisał zaś na Facebooku, że spełniło się jego marzenie: „Nigdy w życiu bym nie pomyślał, że mój sen by spotkać Beyoncé albo otwierać jej trasę może się spełnić. Ale ostatecznie, z większą radością niż ci się wydaje, mogę ogłosić że będę występować przed Królową w Nowej Zelandii podczas jej trasy. Życie jest kompletne. Hahahaha chwalmy Jezusa”.
Przypominamy, że Iggy wystąpi przed 14 koncertami Beyoncé w Australii.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *