» Najważniejsze momenty 2011 – #5 FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWOŚĆ!
POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚: Rami, Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Rami
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Piąte miejsce notowania podsumowującego najważniejsze wydarzenia 2011 roku dla Beyoncé zajmuje promocja albumu '4′ w Stanach Zjednoczonych.

1 lipca piosenkarka powróciła do USA, aby wystapić na jednym z serii letnich koncertów programu Good Morning America w Central Parku w Nowym Jorku. W tym porannym wydarzeniu uczestniczyło aż 7 tysięcy fanów. Wielu z nich przybyło na miejsce koncertu już o 18 poprzedniego dnia, aby zająć sobie jak najlepsze miejsca. Biało-czarna scena została specjalnie zaprojektowana tak, aby jak najwięcej osób mogło znajdować się w pierwszym rzędzie. Gdy bramy Parku zostały zamknięte z powodu osiągnięcia maksymalnej liczby ludności mogącej przebywać na jego powierzchni, około 4 tysiące fanów zgromadziło się poza jego bramami. Tutaj możecie zobaczyć nagranie Single Ladies (Put a Ring on It) z tego koncertu:

Beyoncé wystapiła także na obchodach Dnia Niepodległości USA 4 lipca. Był to także dzień, w którym Statua Wolności świętowała swoje 125 urodziny. Beyoncé zaśpiewała Best Thing I Never Had oraz swoją wersję piosenki God Bless The USA. Video BTINH do obejrzenia tutaj:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *