» Nowe klipy – na planie w Anglii i Francji FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Dopiero co w sieci pojawiło się niewidziane wcześniej zdjęcie zza kulis nagrywania przez Beyoncé jednego z teledysków w Oakland w Stanach, i pisaliśmy o tym, że piosenkarka nagrywa kilka klipów na nowy album, dochodzą do nas kolejne informacje!

Beyoncé w środę wróciła do Anglii, do Newbury, aby nakręcić klip w Greenham Common, przy bunkrze. Świadkowie opowiadają że wszędzie była ochrona i nikt nie mógł robić zdjęć. „Było tam dużo świateł, samochód kempingowy, samochód cateringowy i kamery. Najwyraźniej była to tylko mała część teledysku, a reszta była pewnie nagrywana w Ameryce.

Następnego dnia cała załoga poleciała do Paryża, gdzie prawdopodobnie kręcono kolejny teledysk! Wszystko wskazuje na to, że reżyserem klipu będzie ponownie Jonas Åkerlund. Podobno będzie erotycznie – piosenkarka ma się pojawić w paryskim kabarecie Crazy Horse w bieliźnie firmy Soft Paris. Budynek został zamknięty na dwa dni, aby artystka mogła spokojnie nagrywać w nim video. W stolicy Francji jest cała ekipa piosenkarki:

Udostępnij:

Jedna odpowiedź do “Nowe klipy – na planie w Anglii i Francji”

  1. […] wskazuje na to, że informacje o kręceniu teledysku, które podaliśmy w październiku dotyczyły nowej reklamy promującej drugą część trasy The Mrs. Carter Show World Tour! […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *