» Kostaryka || Najlepiej zarabiający muzycy FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWOŚĆ!
POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚: Rami, Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Rami
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Beyoncé i Jay-Z spędzili minioną niedzielę w restauracji na Kostaryce. Para przybyła na lotnisko Guanacaste prywatnym samolotem w sobotę w nocy. Według doniesień był to krótki wypad dla dwojga.

***

Popularny muzyk może w ciągu roku zarobić dziesiątki milionów dolarów. Warunek jest jeden: musi dużo koncertować. Posiadanie własnego biznesu również nie zaszkodzi. Magazyn Forbes opublikował właśnie listę Najlepiej Zarabiających Muzyków 2013. W okresie od czerwca 2012 do czerwca tego roku Beyoncé zarobiła 53 miliony dolarów, co pozwoliło jej zająć 10 miejsce w tym notowaniu!

Po roku przerwy spowodowanej urodzeniem dziecka, Beyoncé powróciła do koncertowania w ramach jej Mrs. Carter World Tour – to nawiązanie do jej męża Jay Z, którego ponownie udało jej się wyprzedzić na naszej liście. Beyoncé powróciła do pierwszej dziesiątki zestawienia dzięki zarobkom przekraczającym 2 mln dol. za występ, zyskom ze sprzedaży starych hitów, kontraktom z Pepsi i H&M oraz przychodom z jej linii odzieżowej House Of Dereon.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *