» [Make-Up] Makijaż z teledysku „Ego” FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Dzisiaj prezentujemy jak wykonać kolejny makijaż w stylu Beyoncé. Możecie wybrać, który ma pojawić się następnym razem – wystarczy zagłosować w ankiecie po lewej stronie.

Witajcie kochani! Przepraszam Was za maleńki poślizg, ale starałam się, by opóźnienie było jak najmniejsze. Mam nadzieję, że bardzo tego nie odczuliście, ponieważ bardzo cieszycie się na nowy teledysk Bee i inne sprawy w związku z klipem bledną. :-) Na dziś makeup z teledysku „Ego”. Na pewno nie jest to makijaż na dzień, nieodważni odbiorą go za zbyt kontrowersyjny na wieczór. Ale może spróbujecie olśnić towarzystwo na jakiejś imprezie tematycznej albo wystylizować się do sesji zdjęciowej? Zaczynamy!


1. Naklejamy taśmę klejącą od zewnętrznego kącika pod kątem ok. 15-20 stopni.


2. Srebrzystym cieniem (Sleek) malujemy większość powieki ruchomej, wewnętrzny kącik i od niego fragment dolnej powieki. To da nam efekt rozświetlenia.


3. Szarym, matowym cieniem (Sephora), zaznaczamy część załamania od wewnętrznej strony. Proponuję podstawić pędzelek na środku oka i ciągnąć w dół, by im dalej, tym mniej cienia się osadzało.


4. Bierzemy ciemnoszary (ale jeszcze nie czarny), matowy cień (Sephora) i pokrywamy niepomalowaną część powieki ruchomej, łącząc z położonym wcześniej srebrnym cieniem. Wychodzimy również poza załamanie, musimy narysować taką kolistą formę, której brzegi dodatkowo udelikatniamy białym cieniem (Sleek). Odklejamy taśmę.


5. Na górnej powiece malujemy nie najgrubszą kreskę eyelinerem (Rimmel). Dolną powiekę traktujemy szarym cieniem (Sephora); tego samego używaliśmy najpierw w części załamania od strony wewnętrznego kącika.


6. Na dolnej powiece, od zewnętrznej strony, przy samej linii rzęs malujemy kreseczkę srebrną kredką (FM). Rzęsy tuszujemy (Pierre Rene), a linię wodną wypełniamy czarną kredką (Hashmi).


7. Odpowiednio zaznaczamy twarz bronzerem (W7), a na usta kładziemy błyszczyk w jasnym odcieniu (Sephora).

Lista kosmetyków:
* cienie z palety Sephora
* paleta Sleek Acid
* eyeliner Rimmel Gel Eyeliner
* kajal Hashmi
* mascara Pierre Rene Hi-Tech
* pomadka z palety Sephora
* bronzer W7 Honolulu
* kredka FM Automatic Eye Pencil (Frozen Grey)

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *