» „Lemonade” najlepsze w rankingach FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

W skrócie powinniśmy napisać, że album „Lemonade” jest uznawany przez wszystkich za najlepszą płytę 2016 roku. Powoli nie nadążamy już za kolejnymi rankingami.
Na najwyższej pozycji „Lemonade” umieścił magazyn Cosmopolitan, US Weekly, In Style, Associated Press, Pretty Much Amazing, ponadto Rolling Stone umieścił album na pierwszym miejscu najlepszych płyt R&B tego roku (wcześniej przyznał jej tytuł najlepszego albumu roku). Wśród najlepszych płyt krążęk pojawił się także na liście brytyjskiego magazynu GQ oraz AOL. Newsweek umieścił „Lemonade” na miejscu drugim, za Davidem Bowie.
Pitchfork umieścił „Formation” na drugim miejscu najlepszych piosenek (wyprzedził ją Kanye West), a Idolator na pierwszej pozycji.
The Daily Beast umieszcza „Lemonade” na 9 miejscu najlepszych filmów roku. Sight & Sound na miejscu 26.
Time umieścił album „Lemonade” na 4 miejscu listy 10 rzeczy, o których internet nie może przestać rozmawiać w 2016 roku.
Vogue wylicza przykłady dlaczego 2016 był rokiem Beyoncé. Zaczęła od wydania „Formation”, występu w uniformach czarnych panter w trakcie Super Bowl, kolaboracją z TopShopem, wypuszczeniem „Lemonade”, rozpoczęciem trasy koncertowej, szukaniem Becky, pojawieniem się na gali MET, zdobyciem nagrody CFDA Fashion Icon of the year, występem na BET Awards oraz MTV VMA, Tidalu i Country Music Awards. Rok kończy największą ilością nominacji do przyszłorocznych Grammy.
Entertainment Weekly umieścił piosenkarkę na liście Entertainers of the Year.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *