» Konferencja prasowa przed Super Bowl FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Dzisiaj, 31.01.2013, Beyoncé pojawiła się na konferencji zorganizowanej przez Narodową Ligę Futbolu. W niedzielę gwiazda uświetni swoim kilkunastominutowym występem przerwę w rozgrywkach futbolu amerykańskiego – Super Bowl. Wokalistka podchodząc do mikrofonu, poprosiła zebranych o powstanie z miejsc i… zaintonowała hymn Stanów Zjednoczonych. Po wybrzmieniu ostatniej nuty, Beyoncé zwróciła się do dziennikarzy: – Jakieś pytania? Zebrani natychmiast zapytali o jej odczucia względem jej ostro skrytykowanego występu z playbacku na inauguracji drugiej kadencji prezydenckiej Baracka Obamy. Beyoncé odpowiedziała, że na decyzję użycia wcześniej zarejestrowanej ścieżki wokalnej z „The Star Spangled Banner” wpłynęło kilka czynników.

Jestem perfekcjonistką. Nie miałam czasu, by przećwiczyć utwór wraz z orkiestrą. Z powodu warunków pogodowych, opóźnienia oraz braku możliwości odbycia próby przed występem… Nie mogłam podjąć ryzyka. Zaśpiewałam razem z moimi nagranymi uprzednio wokalami.

Wokalistka stwierdziła również, że podobna taktyka jest normą w branży muzycznej. Swój występ na inauguracji Obamy podsumowała krótko: – Jestem z siebie dumna.
Piosenkarka nie chciała jednak zdradzić, czy w niedzielę wystąpią z nią Kelly i Michelle, ani czy możemy się spodziewać jej występu podczas tegorocznego rozdania Grammy. Dowiedzieliśmy się natomiast, że po niedzielnym występie ogłosi więcej szczegółów dotyczących trasy koncertowej oraz że… używa niebieskiej szczoteczki do zębów.

Video można pobrać klikając prawym przyciskiem na poniższy obrazek i „Zapisać element docelowy jako…”:


National Anthem – Super Bowl Press Conference – 31.01.2013
Rozmiar: 50,7 MB | Format: mp4 | Rozdzielczość: 1280×720

Piosenkarka miała na sobie białą, skórzaną sukienkę mini odkrywającą plecy firmy Olcay Gulsen (770 $) oraz szpilki Jimmy Choo (695 $):

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *