» Kółko wzajemnej adoracji FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI


Rita Ora niejednokrotnie podkreślała swoje umiłowanie do Beyoncé. Dziennikarze często wypytują 21-latkę o jej relacje z Knowles, licząc na jakąś sensacje. Niestety, jak na złość, Kosowianka nie chce zdradzać żadnych szczegółów ograniczając się jedynie do wychwalania piosenkarki (i jej córeczki). W sieci krążą plotki o rzekomym duecie obu artystek, jednak jak na razie żadna ze stron nie potwierdziła tych informacji.

W ostatnim wywiadzie dla TheSun znów została spytana o Knowles, jak możecie się domyślić, Rita znów zaczęła wychwalać Bey.

Jak się okazuje, Beyoncé nie pozostaje dłużna. Po koncercie Ory w Nowym Jorku (12 kwietnia), na którym wykonała cover utworu Destiny’s Child Say My Name, podeszła do 21-latki i pochwaliła jej aranżację.

Ona poszła za scenę, gdy śpiewałam Say My Name, a ja nie wiedziałam, że tam była. Po wszystkim przyszła do mnie i pochwaliła za moją aranżacje jej utworu. Naprawdę była nią zachwycona, a ja byłam szczęśliwa, że dostałam jej błogosławieństwo.

Jesteśmy pewni, że Rita jeszcze nie raz wspomni o Beyoncé. Oczywiście nie mamy jej tego za złe. W końcu nie ona pierwsza i nie ostatnia, a zawsze miło usłyszeć dobre słowo o naszej idolce.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *