» Kelly Rowland o reaktywacji Destiny’s Child FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Niebawem wyjdą 2 nowe płyty Destiny’s Child, nie wygląda jednak na to, że możemy spodziewać się reaktywacji zespołu Beyoncé Knowles, Kelly Rowland i Michelle Williams w najbliższym czasie.

Podczas odsłonięcia swojej specjalnej edycji zegarków TW Steel w Nowym Jorku, Rowland odrzuciła wszelkie doniesienia o ponownym połączeniu, mówiąc że jedyną rzeczą, którą wszystkie trzy robią jako grupa, to spędzanie wolnego czasu.

Miło spędzamy razem czas i myślę, że to najważniejsze – powiedziała MTV News. Nie chcemy wydrapywać sobie nawzajem oczu, za bardzo się kochamy

Mimo że w najbliższym czasie nie będzie reaktywacji zespołu, to nie powstrzyma to przed wydaniem dwóch kompilacji zawierających wcześniej niepublikowane utwory Destiny’s Child. W wywiadzie z Huffington Post, ojciec Beyoncé, Matthew Knowles, ujawnił że dwóch albumów, które zostaną wydane przez jego wytwórnię muzyczną Music World Entertainment możemy spodziewać się około listopada.

Mówił także o prawdopodobieństwie trasy koncertowej zespołu, podkreślając, że może to nastąpić po drugim wydawnictwie, jeśli wszystkie trzy członkinie nie będą miały w tym czasie innych planów.

Niemniej jednak Kelly Rowland skupia się na grupie jako „partnerstwie”

Jeśli reaktywacja jest czymś, co chciałybyśmy zrobić, wiesz, zrobiłybyśmy to, ale w międzyczasie po prostu cieszymy się naszą przyjaźnią – powiedziała Rowland. To największy dar Destiny’s Child.

Jakie jest Wasze zdanie na temat reaktywacji Destiny’s Child?

źródło: mtv.com

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *