» Kampania 'Miss a Meal’ FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Codziennie w Ameryce głoduje ponad 50 milionów ludzi. Aby coś zmienić, projektantka mody Tina Knowles oraz jej córki Beyoncé i Solange połączyły siły z Bread of Life, Inc. Organizacja non-profit z Houston założona przez Rudy’ego i Juanitę Rasmus walczy z potrzebami biednych w kampanii 'Miss a Meal’.

„Kiedy mówimy „umieram z głodu” musimy pamiętać o tym, że są ludzie, którzy dosłownie umierają z głodu. Gdyby każdy nakarmił jedną osobę, moglibyśmy zrobić ogromną różnicę. Pominięcie jednego posiłku to mała ofiara w walce z głodem” – mówi Tina Knowles.

Według ostatnich badań, rodziny Harris County walczące o utrzymanie na stole jedzenia mają niedobór budżetu żywnościowego w wysokości 12,97 $ na tydzień, od osoby. Aby wypełnić tę lukę, potrzeba 277 milionów $ rocznie w celu zapewnienia każdemu człowiekowi trzech posiłków dziennie. Inicjatywa 'Miss a Meal’ ma na celu zaspokojenie potrzeb głodujących, zachęcając ludzi do pominięcia posiłku i przekazania pieniędzy, które byłyby na niego wydane. Darowizna jest następnie wykorzystywana do nakarmienia tych, którzy mają mniej szczęścia.

„Miałam 13 lat, a moja siostra 8 kiedy zaczęłyśmy po kościele przekazywać posiłki bezdomnym.” – mówi Beyoncé. „Tam byli ludzie w różnym wieku, nawet dzieci, które potrzebowały posiłku. Dowiedziałyśmy się, że tylko 3 wypłaty dzielą nas od biedy. To była lekcja pokory dla nas wszystkich.” – dodaje Solange. „Istnieją dziesiątki wspomnień, w których razem z siostrą byłyśmy wolontariuszkami w Bread of Life i mogłyśmy zobaczyć na własne oczy jak wdzięczni byli ludzie, kiedy otrzymali gorący posiłek. Dla wielu z nich był to jedyny posiłek w ciągu dnia i wcześnie dowiedziałyśmy się, by nie brać niczego za pewnik. Przekazuję te same lekcje mojemu synowi.”

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *