» Jej zajęcia FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI
17 lat temu

Jej zajęcia

  

Beyonce Knowles to nie tylko wspaniała wokalistka i początkujaca aktorka. Jak się okazuje, Bee jest wszechstronnie uzdolniona :) Oprócz śpiewania zajmuje się też projektowaniem ubrań, pracuje w reklamie, pisze i produkuje piosenki, a także aktywnie działa charytatywnie…

 

Kariera muzyczna

Beyonce śpiewa już od 9 roku życia! Swoja karierę piosenkarki zaczęła zatem bardzo wcześnie w zespole Destiny’s Child, którego była założycielka i od początku niekwestionowaną liderką. Destiny’s Child stały się popularne dzięki albumowi zatytułowanemu „The Writing’s On The Wall” – to on uczynił z nich gwiazdy muzyki R&B. Jednak DC słynęło także z tego, iż dosyć często zmieniał się skład grupy. Obecnie zespół ten tworzy trio, a oprócz Bee śpiewają w nim: Kelly Rowland i Michelle Williams. W 2003 roku Beyonce postanowiła rozpocząć karierę solową i wydała swoją debiutancką płytę „Dangerously In Love”. Piosenki promujące ten album „Crazy In Love” wykonana wraz z Jay’em-Z i „Baby Boy” z Seanem Paulem odniosły wielki sukces, a Beyonce potwierdziła swoja pozycję w show-biznesie.

 

Aktorstwo

Beyonce nigdy nie kryła, że jej druga po śpiewaniu pasja to aktorstwo. Kariera aktorska Bee zaczęła się w 2001 roku. Zagrała wtedy główna rolę w „Carmen: A Hip Hopera” wraz z innymi gwiazdami hip hopu. Wkrótce po tym, w 2002 roku zagrała w trzeciej części kultowej serii przygód o Austinie Powersie – „Austin Powers In Goldmember”. Kolejnym krokiem ku karierze aktorki była rola w musicalu gospelowym „The Fighting Temptations”. Beyonce nie zamierza bynajmniej na tym zakończyć. Marzy jej się rola w projekcie takim jak „Moulin Rouge” czy „Chicago”. Bee chce gościć na dużym ekranie co najmniej raz w roku :) W 2006 roku wystąpiła nawet w dwóch filmach: „Różowej Panterze” i musicalu (trochę mniejsze przedsięwzięcie niż „Chicago”) „Dreamgirls”. Czekamy też na „Cadillac Records”, gdzie B wciela się w rolę legendarnej Etty James oraz na „Obsessed” – thriller z gwiazdą!

 

Reklama

Uroda i młodość zawsze na topie! Zwłaszcza, gdy promują je gwiazdy, rozpoznawane pod każdą szerokością geograficzną. Ale nie dziwmy się, że producenci kosmetyków tak często sięgają po znane twarze. Reklama przez gwiazdę podnosi bowiem sprzedaż danego produktu nawet o 50 procent! Tak również stało się w koncernie L’Oreal, gdzie Beyonce reklamowała farby do włosów. Bee została rzeczniczką tego koncernu. Po kosmetykach przyszedł czas na napoje :) Knowles zaczęła reklamować Pepsi, po tym jak wygasł ich dwuletni kontrakt z Britney Spears. Za „wypożyczenie” swojej twarzy do kampanii reklamowej, artystka otrzymała 120 mln dolarów. Pepsi została również sponsorem jej trasy koncertowej. B zobaczyliśmy także w drobniejszych spotach Mc’Daonalda, perfumów True Star i Diamonds, Samsunga, American Express i innych.

 

Projektowanie

Mama Bee jest jej projektantką. Szyje i „dopieszcza” wszystkie jej kreacje. Nic więc dziwnego, że Beyonce również zaczęło się to podobać. Panie połączyły swoje siły i wypuściły na rynek odzieżowy kolekcję zaprojektowanych przez siebie ubrań dla kobiet „z tyłeczkiem” ;) – House Of Deron.

 

Produkcja

Bee oprócz tego, że śpiewa, jest również autorką i producentką sporej części piosenek Destiny’s Child i tych z jej albumów solowych. Napisała np: „Where’d U Go”, „Hey Ladies”, „Jumpin’ Jumpin'”, „Say My Name”, „Sweet Sixteen”, „Independent Women pt.1”, „Angel”, „Survivor”, „Bootylicious”, „Fancy”, „Saxy Daddy”, „Brown Eyes”, „Dangerously In Love”, „Gospel Medly”, „8 Days Of Christmas”, „Daddy”.

 

Działalność charytatywna

Beyonce regularnie zasila organizacje charytatywne. Przekazała już kilka milionów dolarów na amerykańską młodzież (m.in. wzięła udział wraz z DC w koncercie charytatywnym, z którego cały dochód został przekazany na edukację seksualna dziewcząt i chłopców w USA). Ostatnio Beyonce wystąpiła na charytatywnym koncercie „46664”, z okazji obchodów Światowego Dnia AIDS. Na koncertach z cyklu Beyonce Experience zbierała żywność dla ubogich.  

 

Udostępnij:

52 odpowiedzi na “Jej zajęcia”

 1. ~Panna_Wredna pisze:

  oddaje komy za kalendarz 50

 2. ~Panna_Wredna pisze:

  oddaje komy za kalendarz 50

 3. ~martynCCia pisze:

  no wiadomo ze DC robila – jej zespol to pisala

 4. ~martynCCia pisze:

  no wiadomo ze DC robila – jej zespol to pisala

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *