» Jayoncé na Islandii || Instagram FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Magazyn Forbes umieścił Islandię na szczycie listy dziesięciu najatrakcyjniejszych miejsc do odwiedzenia w 2015 roku. Listę rozpisał Owen Gaddis – organizator luksusowych wycieczek. Jednym z argumentów, dla których jego zdaniem warto przylecieć na Islandię, jest Daplar Farm – luksusowy ośrodek, który już w 2016 roku stanie się znaczącą atrakcją na północy Islandii.

– Islandia to mało zaludnione miejsce, gdzie wiara we wróżki i trolle jest ciągle żywa. Podobno przemierzają one malownicze ścieżki górskie i tajemnicze zamglone klify. Przeskakują przez lodowe szczeliny i kąpią się w naturalnych gorących źródłach – Owen Gaddis opisuje atmosferę na wyspie i dodaje w swoim komentarzu, że kiedy był na Islandii naprawdę mógł uwierzyć w takie opowieści. – Podróż na Islandię jest jak wyprawa do równoległego świata, gdzie każda chwila po przebudzeniu jest wypełniona przygodami, niesamowitymi krajobrazami, folklorem i prostymi przyjemnościami życia. Taka podróż sprawia, że można zacząć wierzyć w czary.

Wśród innych, bardziej przyziemnych islandzkich atrakcji wymienia rafting, wędkowanie, nurkowanie, surfing i zwiedzanie jaskiń.

Zgodnie z sugestią „Forbes’a”, Beyoncé i Jay Z postanowili spędzić tu swoje luksusowe wakacje. Pojawili się w Rejkiawiku wczesnym wieczorem w poniedziałek (01.12), przylatując prywatnym odrzutowcem. Ku rozczarowaniu tutejszych fanów, gwiazdy postanowiły pozwiedzać w poszukiwaniu przygód obszary pozamiejskie.

Rzekomo jednym z celów wizyty jest spędzenie na Islandii 45-tych urodzin Jaya-Z, które przypadają 4 grudnia. Para podróżuje w towarzystwie swoich własnych ochroniarzy oraz islandzkich przewodników.

Jak donosił mbl.is, para muzyków opuściła Rejkiawik we wtorek (02.12), planując m. in. oglądanie z helikoptera erupcji wulkanu Haluhraun. Według informacji podanej na stronie Nútiminn, mieli zatrzymać się w prywatnej kwaterze o nazwie Trophy lodge, położonej w górach u podnóża lodowca Langjökull. Zanim para opuściła stolicę Islandii, spędziła czas odwiedzając geotermalny resort Blue Lagoon, który jest bardzo popularny wśród turystów. Beyoncé i Jay Z korzystali z luksusowych zabiegów tamtejszego spa, a także pływali w słynnej mleczno niebieskiej wodzie.

Kolejnym z punktów podróży amerykańskich gwiazd było odwiedzenie spektakularnego wodospadu Skógafoss, którego fotografia została wykorzystana ostatnio przez firmę Apple w reklamie 27-calowego iMaca. Około godz. 13 Beyoncé i Jay Z pojawili się w okolicy pobliskiego hotelu, przylatując wynajętym helikopterem. Ostatnią część drogi pokonali samochodami.

Niektórzy uważają, że islandzkie media przesadzają z doniesieniami na temat podróżującej pary. Wiele osób sądzi, że media nie powinny wywoływać takiego zamieszania wokół tej wizyty. Natomiast same gwiazdy radzą sobie całkiem dobrze, unikając fotoreporterów. Jak na razie prasa nie zdobyła ani jednego zdjęcia pary z ich podróży po Islandii, nawet mimo wczorajszej wizyty w Blue Lagoon.

Sverrir Magnússon z muzeum w Skógar śmiejąc się, powiedział: „Byłoby miło gościć ją tu w muzeum”. Sverrir nie posiada informacji na temat dalszych punktów wycieczki amerykańskiej pary, lecz muzeum położone jest dość blisko wodospadu i można spodziewać się takiej wizyty. Mimo że słyszał dźwięk przelatującego helikoptera, nie zwrócił na to szczególnej uwagi, gdyż Skógafoss jest często odwiedzane przez turystów korzystających z tego środka transportu.


***

Na oficjalnym Instagramie piosenkarki pojawiło się nowe zdjęcie, najprawdopodobniej wykonane podczas wycieczki helikopterem:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *