» Jay Z pierwszym raperem w Songwriters Hall of Fame FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWOŚĆ!
POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚: Rami, Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Rami
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Wśród odrzuconych znalazły się w tym roku kandydatury m.in. Madonny i George’a Michaela.

Salon Sławy Autorów Piosenek nie jest może tak popularna jak ta z rock and rollem w nazwie, ale uchodzi za równie prestiżową. Instytucja skupiająca uznanych autorów tekstów piosenek istnieje od 1969 roku, wśród ponad 300 wprowadzonych do niej dotychczas artystów znajdują się m.in. John Lennon, Paul McCartney, Bob Dylan, Elton John, Sting i Eric Clapton. Do Salonu Sławy wprowadzony może być twórca, którego teksty zostały zaśpiewane co najmniej 20 lat przed rokiem, w którym trafia on do prestiżowego grona.

Tegoroczna ceremonia wprowadzania nowych członków odbędzie się 15 czerwca w Nowym Jorku. Już teraz wiemy, że zaszczytu dostąpią w tym roku Babyface, Jimmy Jam i Terry Lewis, Max Martin, Robert Lamm, James Pankow, Peter Cetera z grupy Chicago oraz Jay Z, który będzie pierwszym raperem w Salonie Sławy Autorów Piosenek. – Jeśli mam być z tobą szczera, dużo rozmawialiśmy o tej kandydaturze w ubiegłym roku. Nasz zarząd oraz społeczność nie byli wówczas jednak na to gotowi. W tym roku poczuliśmy, że są już wystarczająco wykształceni – powiedziała dziennikarzowi „New York Timesa” prezes Songwriters Hall of Fame Linda Moran, dodając, że Jay Z niemal zwariował ze szczęścia, kiedy przekazano mu radosną informację.

Wśród artystów, których kandydatury zostały w tym roku odrzucone, znaleźli się Madonna, George Michael, Sly Stone, Bryan Adams, Vince Gill, Kool & the Gang, Cat Stevens, Gloria Estefan, Jeff Lynne i David Gates.

źródło: cgm.pl

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *