» James Blake o współpracy z Beyoncé FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

„Forward” to wspólna piosenka James’a Blake’a oraz Beyoncé z płyty Lemonade. W wywiadzie dla portalu Pitchfork powiedział jak wypadła współpraca z wokalistką:
„Gdy Beyoncé weszła do studia, siedziałem przy pianinie. Była wręcz kochana. Przyszedłem tam z czymś, co zgrałoby się z pomysłem jaki miała. Myślę, że było nim użycie któregoś z jej tekstów, lecz nie przemyślałem tego i zrobiłem coś kompletnie innego niż to czego chciała. Nie miało to jednak znaczenia, ponieważ bardzo jej się spodobało i przyjęła moją wersję. Blue Ivy również przyszła do studia, co było miłe. Zaczęła śpiewać nasz utwór. Przyjąłem to jako ogromny komplement, gdyż dzieci nigdy niczego nie udają.”
James nazwał Bey znakomitą pisarką tekstów oraz piosenkarką. Stwierdził,że czatowanie oraz współpraca z nią była czystą przyjemnością. Blake docenił sposób w jaki Beyoncé tworzy muzykę. Zapytany o to, czy miał pomysł w jaki sposób ich utwór wpasuję się w album i film odpowiedział:
„Nie za bardzo. Gdy pierwszy raz go usłyszałem, miałem dreszcze. Sposób użycia tej piosenki był bardzo wzruszający, gdyż w filmie widzieliśmy matki trzymające zdjęcia swoich synów, którzy w brutalny sposób zostali zabici przez policję. Byłem zaszczycony.”

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *