» Tatuaże FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI


Beyoncé posiada tylko jeden tatuaż. Jest to rzymska czwórka na serdecznym palcu. 4 to szczęśliwa liczba Beyoncé, to także dzień urodzenia piosenkarki oraz jej męża Jaya-Z. Para wytatuowała sobie czwórki w czasie pobytu we Francji, w grudniu 2007 roku. Jak powstawał tatuaż Beyoncé ujawniła w dokumencie 'Life Is But A Dream’.

 

 

 

 


Na lewej nodze Beyoncé znajdował się tatuaż przedstawiający modlącego się anioła. Piosenkarka śpiewa o nim w utworze „Daddy” I still remember I called you cryin, cuz of my tattoo coulda said „Beyoncé I told Ya”. So instead you said you’d get one too. Gwiazda usunęła go w 2004 roku.

 

 

 

 

 


W czasie pobytu w Bombaju, w 2007 roku, Beyoncé zafundowała sobie tradycyjny tatuaż z henny. Malowanie Mehandi, czyli zdobienia rąk i stóp jest w Indiach bardzo popularnym zabiegiem. Mehandi bardzo ważną rolę odgrywa w indyjskich ceremoniach zaślubin. Hindusi wierzą, że panna młoda, która przyozdabia swoje ciało henną zdobędzie przystojnego małżonka oraz wiele pomyślności i powodzenia w życiu rodzinnym. Dziewczętom niezamężnym zdobi się tylko jedną rękę.