» Charakter pisma FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Jak twierdzą grafolodzy, sposób pisania świadczy o charakterze człowieka. Nawet krótka, odręczna notatka może być źródłem wielu informacji o jej autorze. Pismo mówi więcej o typie osobowości i uczciwości niż wypowiedziane słowa. Grafolodzy ustalili też stałe zarysy, na podstawie których można odczytać indywidualne cechy charakteru danej osoby. Przy tworzeniu takiej analizy, czy jak kto woli portretu psychologicznego, znaczenie mają takie atrybuty jak np. kształt i wielkość znaków pisarskich, kąt ich pochylenia, grubość poszczególnych linii, wielkość odstępów między słowami i znakami.

Dominują tu trzy cechy: litery są silne, pisane bardzo nieregularnym pismem, gdzieniegdzie drukowanym, i są mocno pochylone w prawo. Oznacza to, że Beyoncé jest otwarta wobec innych, przystępna i komunikatywna. Komunikatywność ta jest jednak powierzchowna i dobrze kontrolowana, ponieważ Beyoncé tak naprawdę nie pragnie wcale ujawnić przed innymi swoich prawdziwych uczuć. Woli obrać jakąś rolę i ukrywać swoje prawdziwe oblicze za konwencjonalnymi zachowaniami, jak np. za uprzejmością czy miłymi pogaduszkami o niczym. Nie zdradza tak łatwo tego, co się w niej naprawdę dzieje. Jest na to zbyt wrażliwa i zbyt nieśmiała. Chroni swoje wrażliwe wnętrze, tak więc zanim ujawni przed kimś swe emocje, musi najpierw nabrać do tej osoby spore zaufanie. Jest osobowością, która w pełni rozwija się dopiero wtedy, gdy czuje się pewnie i znajdzie się w takim otoczeniu, któremu może zaufać.

 • WYSOKIE LITERY
  Beyoncé pisze litery dosyć wysokie i zamaszyste. Oznacza to, że jest kobietą ambitną, zdecydowaną i pracowitą. Duże pismo oznacza także dumę. Im większe są litery, tym te cechy są wyraźniejsze.
 • LITERY WYDŁUŻONE KU GÓRZE
  Wyraźne przedłużenie liter w górę oznacza ambicję, kreatywność, idealizm, umiłowanie wolności, fantazję i romantyczność. Piszący dąży do osiągnięcia wyższych celów.
 • PISMO POCHYLONE W PRAWO
  Oznacza, że Beyoncé jest ciekawa świata, otwarta, naturalna i kreatywna, a zarazem namiętna i wybuchowa. Nachylenie w prawo może wskazywać niestłumioną postawę, pewność siebie, asertywność, czasami wrażliwość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i pozytywny stosunek do życia.
 • LITERY POŁĄCZONE ZE SOBĄ
  Mówią o tym, że artystka jest konsekwentna w myśleniu i działaniu, a także przyjazna. Kiedy litery składające się na poszczególne słowa są ze sobą połączone, może to oznaczać logiczne, uporządkowane myślenie, kierowanie się bardziej doświadczeniem, niż wyobraźnią.

Oprócz tego odstępy, jakie stawia między wyrazami Beyoncé, są małe. Takie osoby są zawsze skore do pomocy i potrzebują bliskości innych.

Sposób, w jaki dana osoba pisze swoje imię odzwierciedla jej życie osobiste. Podpis, w którym każda litera jest czytelna, wielkie litery są około 2-3 razy większe niż małe litery, może wskazywać na osobę: pewną siebie, bezpośrednią, optymistyczną, łatwo nawiązującą kontakty, przyjacielsko nastawioną, godną zaufania. Duży podpis świadczy o tym, że stawiający go chciałby być kimś ważnym. Podkreślenie podpisu przez Beyoncé świadczy o chęci pokazania swojej siły.