» Beyonce i inne sławy FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

USHER
Usher wielokrotnie flirtował z Beyoncé. Wszystko zaczęło się na planie teledysku ‘Naughty Girl’. Jay-Z podobno zabronił mu zbliżać się do swojej żony.
Wspólny występ z Beyoncé w Puerto Rico, był niesamowitym życiowym przeżyciem! Ona ma taki uśmiech, że może rozświetlić całe pomieszczenie.

GWYNETH PALTROW
Gwyneth Paltrow i Beyoncé od lat są bliskimi przyjaciółkami. Razem pojawiają się na różnych galach, spędzają wakacje oraz bawią się na koncertach.
Jest najlepszą przyjaciółką jaką można sobie wyobrazić, nauczyła mnie wielu rzeczy – szczególnie na temat opieki nad córeczką! Kiedy ona występuje na scenie ma w sobie więcej mocy niż ktokolwiek inny, kogo w życiu widziałam. Nigdy tego nie powiedziała, ale czuję, że ona wie każdą cząstką siebie, że jest najlepsza na świecie w tym co robi. Ona jest niezastąpiona i najlepsza – czegokolwiek by się nie podjęła!

KANYE WEST
Kanye West należy do grona najbliższych przyjaciół Jaya-Z i Beyoncé, miał zostać nawet ojcem chrzestnym Blue Ivy. Artyści współpracowali ze sobą kilkakrotnie.
Nikt naprawdę nie chce zdawać sobie sprawy, że Beyoncé jest prawdziwą żywą legendą i jest tak dobra, jeżeli nie lepsza, od artystów, których mogliśmy słuchać kilkadziesiąt lat temu. Ona jest prawdopodobnie lepsza od Tiny Turner!

ALICIA KEYS
Panie poznały się jeszcze będąc nastolatkami. Obie są w biznesie od tego samego czasu. Wyruszyły także we wspólną trasę koncertową.
Znamy się z Beyoncé od wielu lat. Jest niesamowitą kobietą i zdecydowanie uważam ją za przyjaciółkę, jesteśmy jak siostry. Ludziom wydaje się, że wszędzie tam, gdzie są dwie kobiety, zawsze pojawią się problemy. Ale my nie mamy żadnych kłopotów ze sobą i nigdy ich nie miałyśmy. Zawsze istniała między nami zdrowa rywalizacja, która polega na tym, że tak samo zależy nam na jak najlepszych występach. Co więcej, taka relacja nas inspiruje, a nie skłóca.

MARY J. BLIGE
Diwa R&B zachwycona jest młodszą koleżanką po fachu. Panie często pozują do wspólnych zdjęć.
Jest kochana, gra w filmach, jest modelką, jest bizneswoman. Podziwiam ją. Jest moją następczynią. Czerpała z mojej twórczości, ale zawsze dodawała coś od siebie i respektuję to. Jestem naprawdę dumna z Beyoncé.


NICKI MINAJ
Z Nicki chcą współpracować największe gwiazdy czarnej muzyki. Tak poznały się z Beyoncé, nagrały wspólnie remix do „Flawless” oraz „Felling Myself” i razem wystąpiły.
Myślę, że ona nie jest człowiekiem. Urodziła się jako istota pozaziemska, gdzie stała się perfekcyjna i super i bardzo utalentowana i przybyła na Ziemię byśmy wszyscy byli zazdrośni! Kiedy Beyoncé pojawia się na scenie emocje są mocno wyczuwalne. Ja byłam podekscytowana również jako fanka. Patrzenie na Beyoncé z mężem i dzieckiem uświadamia mi, że można być zwierzęciem scenicznym, a równocześnie kochającą matką. Chciałabym by na moim ślubie zaśpiewała ‘Smash Into You’, płakałabym.

LADY GAGA
Beyoncé i Lady Gaga poznały się na rozdaniu nagród Video Music Awards w 2009 roku, wtedy też narodził się pomysł nagrania wspólnego utworu. Od tamtej pory panie bardzo się lubią i planują dalszą współpracę.
Ciężko znaleźć artystów w świecie showbiznesu, ale potem spotkałam Beyoncé. Jest prawdziwa, prawdziwą kobietą. Jest moją dobrą przyjaciółką. Jesteśmy tak różne, ale respektujemy to. Zaufała mi, bo lubi moją pracę i zaufała mi bo wie, że ją kocham. Beyoncé jest naprawdę piękna, uwielbiam ją. Jest najmilszą kobietą, jaką poznałam w tym biznesie. Jest moją ulubioną wokalistką pop. Nie wiem jak ktokolwiek może mówić o niej złe rzeczy.


RITA ORA
Młoda wokalistka dzięki kontraktowi z Roc Nation, wytwórnią Jaya-Z, ma okazję często spotykać Beyoncé.
Kiedy po raz pierwszy ją spotkałam, byłam lekko zdenerwowana. Przytuliłam ją i powiedziałam jej, że zawsze była moją inspiracją. Beyoncé jest wspaniałą kobietą, która robi karierę i ma cudowną rodzinę. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się osiągnąć to samo i będę mogła trzymać w jednej ręce dziecko, a w drugiej mikrofon. Beyoncé jest totalną kosmitką, żaden człowiek nie byłby w stanie robić tylu rzeczy na raz! Kiedy zobaczyłam ją po raz pierwszy, prawie się zadławiłam, ale ona jest najsłodszą osobą, jaką znam! Czuję się trochę tak, jakbym była jej młodszą siostrą

RIHANNA
Od zawsze w sieci krążą plotki o mniemanym konflikcie obu piosenkarek. Nic podobnego, panie przy każdej okazji pozują do wspólnych zdjęć.
Zawsze podziwiałam Beyoncé. Kiedy idziemy na te same rozdania nagród i jesteśmy nominowane w tej samej kategorii – to świetne przeżycie. Beyoncé jest wspaniałą piosenkarką i jestem zaszczycona, że wspomina się o mnie w tym samym zdaniu, ale jesteśmy zupełnie innymi artystkami o odmiennych stylach.

POZOSTAŁE GWIAZDY
Z kim Beyoncé pozowała do zdjęć: