» H&M || Nowe zdjęcia FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI
11 lat temu

H&M || Nowe zdjęcia

Jedna z najlepszych wokalistek w branży, Beyoncé jest kolejną gwiazdą, która pojawi się w kampanii H&M! Wszystko trzymane było w tajemnicy do ostatniej chwili, chociaż nie obyło się bez przecieków! Dwa miesiące temu pisaliśmy o tym, że jedna z tancerek Beyoncé zamieściła na Twitterze post, z którego wynikało jednoznacznie, że Amerykanka współpracuje ze szwedzką sieciówką. Wpis został jednak szybko usunięty.
Kampania H&M z Beyoncé pojawi się w prasie i telewizji pod hasłem „Beyoncé as Mrs. Carter in H&M”. Ideą jest pokazanie, że kobieta może być silna, zmysłowa, flirciarska, zabawna, wrażliwa i mieć w sobie uczucia macierzyńskie. Taka właśnie jest Beyoncé!

„Zawsze lubiłam H&M za to, że skupia się na zabawie i jest modne za przystępną cenę. Uwielbiam pomysł na naszą współpracę przez pokazanie różnych emocji kobiet, które reprezentują cztery elementy – ogień, woda, ziemia i powietrze. Sesja odbyła się na przepięknej tropikalnej wyspie. Miałam wrażenie, że nagrywam wideo, a nie spot reklamowy”

Zdjęcia autorstwa Inez van Lamsweerde i Vinoodh Matadin wykonano na wyspach Bahama. Klip reklamowy wyreżyserował Jonas Åkerlund. W spocie mamy usłyszeć nową piosenkę Beyoncé, ’Standing On The Sun’, która będzie dostępna online na stronie hm.com na początku maja.
źródło: Elle
Zapraszamy do naszej galerii, gdzie znajdziecie pierwszej zdjęcie z kampanii:

***

Piosenkarka zaktualizowała swój Instagram i Tumblr o kolejne zdjęcia:

***

Wokalista zespołu One Republic – Ryan Tedder powiedział ostatnio w wywiadzie dla Popjustice, że najnowszy album Beyoncé nie jest jeszcze gotowy.

„To, czego byłem częścią, to najlepsza rzecz, nad którą teraz pracuję i dzisiaj właściwie ją kończę. Modlę się do Boga, żeby nie było już za późno, bo byłem tak zajęty, że zajęło mi 2 tygodnie żeby to skończyć. Ale to sprawia że mam gęsią skórkę. Nigdy nie wiesz co ostatecznie znajdzie się na płycie, więc nie chcę być tym, który mówi „zrobiłem największy hit na albumie” a później się okaże, że go tam nie ma.”

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *