» Fryzury FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI
18 lat temu

Fryzury

 

Proste włosy

Beyonce zwykle nosi proste rozpuszczone włosy, bo to bardzo prosta do zrobienia fryzura. Jest też bardzo elegancka i wygodna. B w każdych latach kariery pokazywała się w tej fryzurce.

   

   

   

   

 

Loki

Beyonce uwielbia kręcone włosy. Nic dziwnego, gdyż wygląda w nich rewelacyjnie, naturalnie a na dodatek włosy Bey łatwo się układają i artystka z łatwością może je ogarnąć. Na początku kariery nosiła włosy karbowane, za czasów filmu „Austin Powers” afro, a aktualnie Bee lubi naturalnie pofalowane włosy.

 

  

  

   

   

   

 

Koński ogon

Beyonce często związuje włosy w kucyka. Jest to bardzo proste do zrobienia i wygodne. Czasami pokazuje się tak na niezbyt eleganckich imprezach. Kucyk to ponadczasowe uczesanie. Beyonce czesała się tak we wszystkich latach kariery.

  

  

  

  

 

Kok

Bee zachowuje koka na specjalne okazje i na sesje zdjęciowe. Są one zawsze piękne, duże i… czasochłonne, dlatego rzadko można ją zobaczyć w tak dostojnej fryzurze. Na codzień Beyonce lubi podpiąć włosy w małego, luźnego koczka.

  

  

  

  

    

 

Włosy upięte

Beyonce często pokazywała się w takiej fryzurze na różnego rodzaju galach, gdy była ona modna, ale teraz bardzo rzadko się tak czesze.

  

  

  

  

 

Grzywka

Grzywka była jedynie eksperymentem, który powiódł się w zupełności. Artystka zrezygnowała jednak szybko z tej fryzury, ze wzglądu na trudną pielęgnację. Na większości zdjęć w prostej grzywce, ale pojawiały się wyjątki.

  

    

   

 

Farbowane

Beyonce uwielbia eksperymentować z kolorem włosów. Pewnie odziedziczyła to po mamie fryzjerce. Czasami można było zauważyć kolorowe pasemka. O to rezultaty farbowań.

  

   

 

Warkoczyki

Warkoczyki to jedna z ulubionych fryzur afroamerykanów. Bee nosiła je kiedy była nastolatką oraz na początku kariery. Czasem jednak B pojawiała się w ekskluzywnym warkoczu.

   

   

 

Inne

Poniżej znajdziecie kilka odjazdowych fryzur, które miała na głowie B. Niektóre z takich poświęceń czekały Beyonce podczas kręcenia filmów. Możemy zauważyć także peruki.

  

  

   

 

Udostępnij:

3 odpowiedzi na “Fryzury”

  1. ~martynCCia pisze:

    rozowe xDDDD

  2. ~martynCCia pisze:

    rozowe xDDDD

  3. ~lepka :D pisze:

    śliczne fotki, uważam że w każdej fryzurce jej ładnie, ale mi najbardziej podobają sie fotki gdzie ma proste włosy lub drobne loczki :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *