wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 210,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
BEYONCE ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚: Rami, Roxi, Nath, Sandra i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Rami
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
14 lat temu

Fryzury

 

Proste włosy

Beyonce zwykle nosi proste rozpuszczone włosy, bo to bardzo prosta do zrobienia fryzura. Jest też bardzo elegancka i wygodna. B w każdych latach kariery pokazywała się w tej fryzurce.

   

   

   

   

 

Loki

Beyonce uwielbia kręcone włosy. Nic dziwnego, gdyż wygląda w nich rewelacyjnie, naturalnie a na dodatek włosy Bey łatwo się układają i artystka z łatwością może je ogarnąć. Na początku kariery nosiła włosy karbowane, za czasów filmu „Austin Powers” afro, a aktualnie Bee lubi naturalnie pofalowane włosy.

 

  

  

   

   

   

 

Koński ogon

Beyonce często związuje włosy w kucyka. Jest to bardzo proste do zrobienia i wygodne. Czasami pokazuje się tak na niezbyt eleganckich imprezach. Kucyk to ponadczasowe uczesanie. Beyonce czesała się tak we wszystkich latach kariery.

  

  

  

  

 

Kok

Bee zachowuje koka na specjalne okazje i na sesje zdjęciowe. Są one zawsze piękne, duże i… czasochłonne, dlatego rzadko można ją zobaczyć w tak dostojnej fryzurze. Na codzień Beyonce lubi podpiąć włosy w małego, luźnego koczka.

  

  

  

  

    

 

Włosy upięte

Beyonce często pokazywała się w takiej fryzurze na różnego rodzaju galach, gdy była ona modna, ale teraz bardzo rzadko się tak czesze.

  

  

  

  

 

Grzywka

Grzywka była jedynie eksperymentem, który powiódł się w zupełności. Artystka zrezygnowała jednak szybko z tej fryzury, ze wzglądu na trudną pielęgnację. Na większości zdjęć w prostej grzywce, ale pojawiały się wyjątki.

  

    

   

 

Farbowane

Beyonce uwielbia eksperymentować z kolorem włosów. Pewnie odziedziczyła to po mamie fryzjerce. Czasami można było zauważyć kolorowe pasemka. O to rezultaty farbowań.

  

   

 

Warkoczyki

Warkoczyki to jedna z ulubionych fryzur afroamerykanów. Bee nosiła je kiedy była nastolatką oraz na początku kariery. Czasem jednak B pojawiała się w ekskluzywnym warkoczu.

   

   

 

Inne

Poniżej znajdziecie kilka odjazdowych fryzur, które miała na głowie B. Niektóre z takich poświęceń czekały Beyonce podczas kręcenia filmów. Możemy zauważyć także peruki.

  

  

   

 

Komentarze

  1. ~martynCCia pisze:

    rozowe xDDDD

  2. ~martynCCia pisze:

    rozowe xDDDD

  3. ~lepka :D pisze:

    śliczne fotki, uważam że w każdej fryzurce jej ładnie, ale mi najbardziej podobają sie fotki gdzie ma proste włosy lub drobne loczki :)