» Fan Of The Month FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI
17 lat temu

Fan Of The Month

 

Jeżeli chcesz zostać fanem miesiąca napisz na rysiosorbert@onet.eu dlaczego masz nim zostać/za co kochasz Beyonce!

 

img514/5960/fanlutynv7.png

 

Chciałabym zostać fanem miesiąca gdyż Beyonce jest jedną z moich ulubionych artystów, których cenię. Ma wspaniały głos, osobowość. Z pewnością jest wzorem wielu młodych ludzi. Wszystkie jej piosenki są oryginalne i porywają do tańca. Niosą tez przesłanie ;) Moimi ulubionymi piosenkami: są naughty girl, kitty kat, bonnie & clyde. Jej ostatnią płytę B’day mogłabym słuchać w nieskończoność.

 

 

Hej postanowiłam napisać dlaczego kocham Bee. Prawdę mówiąc to wcale nie jest łatwe pytanie… oczywiście można napisać, że dlatego że ma fajny głos i rytmiczne piosenki tylko że co drugi artysta w naszych czasach ma takie piosenki a głos można „przerobić”. Ja lubię muzykę Bee, ponieważ często mogę utożsamiać się z piosenkami i dlatego ,ze zawsze kiedy jestem smutna i posłucham sobie Bee to świat wydaje się lepszy. Lubię Beyonce również za jej naturalność bez tej chorej obsesji Hollywoodu… Lubię również to że sama pisze teksty, które nie polegają tylko na np. Shut up and drive, drive, drivee!! To chyba na tyle… oczywiście Beyonce ma piękny głos ale nie będę się nad tym rozpisywać gdyż każdy głupi to wie i słyszy!

 

 

 

Bee kocham za przepiękny głos, wygląd i za to, że umiejetnie dąży do celu i nie poddaje się…

 

img211/3661/novemberyv4.png

 

Beyonce kocham jednym słowem za wszystko. Ma super głos, jest bardzo piękna, jest dla mnie najlepszą aktorką, tancerką, projektantką, modelką itd. Najbardziej ją kocham za tą, że jest prawdziwa, niczego nie udaje, nie stosuje podczas swoich koncertów playbacku dlatego jej koncerty są takie niesamowite, i których nie da się zapomnieć, samo jej spojrzenie, uśmiech wywołuje we mnie wiele emocji, jej piosenki nigdy mi się nie nudzą, codziennie sprawdzam w necie co u niej słychać, moim marzeniem jest pójść na jej koncert, dotknąć jej dłoni, mieć z nią zdjęcie. Wiele ludzi, artystów powinno z niej brać przykład.

 

img233/6440/meggiecz2.png

 

Cześć, jestem z bloga bee.oq.pl i chciałabym zostać fanem miesiąca. Myślę, że jestem wierną fanką Beyonce, zawsze jej bronię, choć gdy zrobi cos złego mogę ją skarcić xD (każdemu się zdarza). Prowadzę o niej bloga, który pokazuje jak bardzo ją lubię, notki piszę tak często jak tylko mogę…

 

 

Chciałabym zostać fanem miesiąca bo bardzo lubię Bee. Pierwszymi teledyskami, które zobaczyłam było Independent Women Part I i Bonnie & Clyde, później zobaczyłam cudowne Crazy In Love :) Kocham wszystkie piosenki Bee i szanuję to, co robi, choćby miało to zostać skrytykowane. Jest naprawdę wyjatkową i utalentowaną osobą i dobrze, że ludzie potrafią to należycie docenić.

 

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *