» Eleven Paris pozwane FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Francuska marka Eleven Paris ma spore kłopoty! Do sądu wpłynął zbiorowy pozew przeciwko marce, za którym stoi kilka najbardziej wpływowych nazwisk amerykańskiej sceny muzycznej!
Kanye West, Pharrell Williams, Jay-Z i Beyonce oraz Rihanna wspólnie oskarżyli Eleven Paris o kradzież intelektualną, wizerunkową oraz łamanie praw autorskich! Wszystko za sprawą koszulek, bluz, czapek oraz etui na smartfony, na których drukowano podobizny muzyków, teksty piosenek oraz hasła z ich imieniem np. „Kanye is my homie”, „Pharrell is my brotha”. Wszystko działo się bez zgodny samych zainteresowanych.
Dodatkowo Eleven Paris miało złamać poufną umowę zawartą wcześniej pomiędzy marką a Beyonce. Czego dokładnie dotyczyła umowa i w jakim zakresie Eleven Paris ją złamało, nie wiadomo, jednak jeden z punktów pozwu dotyczy tylko i wyłącznie konfliktu Beyonce-Eleven Paris.
W jednym ze swoich oświadczeń po wniesieniu pozwu, Eleven Paris zapowiedziało, że zrobi wszystko, by sprawę rozwiązać polubownie. Sądząc po nazwiskach, które wniosły oskarżenie, francuską markę będzie to słono kosztować!
Koszulki i inne produkty Elven Paris będące przedmiotem sporu, zostały już wycofane z oficjalnej sprzedaży na stronie Eleven Paris.
źródło: http://www.glamside.pl/

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *