» Czy Beyoncé i Jay-Z przeprowadzą się do Londynu? FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Nie jest tajemnicą, że Beyoncé uwielbia swój apartament w Nowym Jorku… Jednak, jak donosi źródło magazynu „The Sun”, gwiazda i jej mąż Jay-Z planują już niedługo zmienić swoje miejsce zamieszkania.

Ze względu na obowiązki zawodowe i niechęć do męczącego, „hotelowego” trybu życia, para pragnie tymczasowo przenieść się do Londynu. „Zarówno Jay-Z, jak i Beyoncé zamierzają w ciągu najbliższych paru miesięcy spędzić sporo czasu czasu Londynie. Jay-Z z powodu trasy Watch The Throne oraz Wielkiego Weekendu Radia 1, a Beyoncé będzie latem promować w Europie swoją perfumę. Chcieli znaleźć coś bardziej przytulnego, biorąc pod uwagę fakt, że są teraz rodzicami” – twierdzi informator „The Sun”.

Podobno para ma oko na 5-sypialniowe mieszkanie w eleganckiej kamienicy w zachodniej części miasta, znajdującej się m. in. w sąsiedztwie znanego z programu „X-Factor” producenta telewizyjnego Simona Cowella oraz reżysera Michaela Winnera. Pomimo tego, iż Bee i Jay niewątpliwie dysponują ogromną sumą pieniędzy, ich wymagania nie są tak wygórowane, jak mogłoby się wydawać. Najważniejsze jest bowiem, aby mieszkanie znajdowało się w spokojnej, cichej dzielnicy, oraz… miało dostęp do kablówki z kanałami dla dzieci.

Pragniemy jednak podkreślić, że są to tylko plotki, które nie muszą w istocie okazać się prawdą.

Udostępnij:

2 odpowiedzi na “Czy Beyoncé i Jay-Z przeprowadzą się do Londynu?”

  1. xo pisze:

    kablówka z bajkami dla półrocznego dziecka? plotka zmyślona

  2. maka160 pisze:

    Fajnie by było jakby Bee na parę miesięcy przeprowadziła się do Londynu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *