» Celebryci na temat Beyoncé FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Kanadyjska piosenkarka – Tamia, wspominała ostatnio trasę koncertową Verizon Ladies First z 2004, w której gościnnie wzięła udział obok Beyoncé, Missy Elliott i Alicii Keys.

Przeżyłam świetne chwile w trasie z Beyoncé, Missy i Alicią. Miała ona w sobie dużo dziewczęcej siły. Wtedy urodziłam swoją pierwszą córkę i Beyoncé w szczególności była taka słodka i miła dla niej. Jako mama mogę powiedzieć, że kochasz każdego, kto tak traktuje twoje dziecko. Jest świetną dziewczyną.

***

O pracy z Beyoncé wypowiedział się również Ne-Yo.

Praca z Beyoncé dała mi poczucie bezużyteczności, ponieważ ona nie potrzebuje jakiejkolwiek pomocy. Ona jest tak dobra. Myślę, że mógłbym wyjść z pokoju na herbatę, wrócić, a piosenka byłaby gotowa.

***

Młodsza córka Bono, lidera U2, wyjawiła jak jej ojciec został odpowiedzialny za najlepszy moment w jej życiu – odwoził do domu Beyoncé. Młodziutka aktorka – Eve Hewson w wywiadzie dla magazynu 'Rolling Stone’ opowiedziała, że prawdopodobnie najlepszy moment jej życia miał miejsce kiedy piosenkarka przechadzała się z jej ojcem, kiedy ona pływała w basenie.

Akurat wyłoniłyśmy się z moją przyjaciółką spod wody, krzyczałyśmy, potem wyszłyśmy z basenu i ukryłyśmy się. To moment kiedy wykorzystuję swojego tatę – do zdobywania ładnych chłopców i Beyoncé.

***

O swoim spotkaniu Jaya-Z i Beyoncé opowiadał Tinchy Stryder.

Kiedy spotkałem Jaya, był akurat ze swoją żoną. Zaprosił mnie na swój występ w Manchesterze i poszliśmy oglądać show. Byliśmy w pokoju dla gości. Była tam Beyoncé i Drake, który go supportował i wszyscy beztrosko spędzali czas. Ona była naprawdę cool i wyglądała lepiej niż dobrze. Powiedziała ‘Słyszałam, że masz piosenkę na pierwszym miejscu, gratuluję’. Odpowiedziałem, że mam kilka, a ona na to ‘Ja mam więcej niż kilka’.

***

Alicia Keys została ostatnio zapytana, która z pań jest lepszą piosenkarką – Beyoncé czy Mary J. Blige. Wybór padł na B…

Ona rzeczywiście ma serce i duszę, gdybyś słuchał jej przy pianinie albo gitarze – to naprawdę spektakularne, jak ona śpiewa.

***

Kelly Clarkson z rozmowie z Daily Star wyznała co dzieje się w jej głowie i jak wygląda w filmie, który tworzy się w jej podświadomości.

W mojej głowie wyglądam jak Beyoncé i brzmię jak Steven Tyler. Wiem, że to nie prawda, ale w moim umyśle tak jest i kocham to.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *