» Carterowie i Solange o ataku w windzie|| Flawless Remix FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Jay-Z, Beyoncé i Solange Knowles mówią „rodziny mają problemy, a my nie jesteśmy inni”, po tym jak do sieci wyciekło nagranie, w którym siostra Beyoncé atakuje jej męża w hotelowej windzie.

W ekskluzywnym czwartkowym oświadczeniu dla The Associated Press cała trójka wyznała że popracowali nad sobą i poszli naprzód.

„W wyniku upublicznienia nagrania z windy z poniedziałku, 5 maja, pojawiło się mnóstwo spekulacji na temat tego, co wywołało niefortunne zdarzenie. Ale najważniejsze jest to, że nasza rodzina sobie z tym poradziła. Jay i Solange przyjmują odpowiedzialność za to, co się stało. Oboje uznają swoją rolę w tej sferze prywatnej, która rozegrała się w opinii publicznej. Oboje przeprosili siebie nawzajem i poszliśmy do przodu jako zjednoczona rodzina. Wieści o tym, że Solange była pod wpływem alkoholu i o tym, że zachowywała się nieodpowiednio tego wieczoru są po prostu fałszywe. Koniec końców rodziny mają problemy, a my nie jesteśmy inni. Kochamy siebie nawzajem i przede wszystkim jesteśmy rodziną. Rozprawiliśmy się już z problemem, mamy nadzieję że Wy zrobicie to samo.”

Osoba, która nagrała słynne video, została zwolniona z pracy.

***

M.I.A wrzuciła swój remix utworu „Flawless” na Soundcloud. Poniżej możecie posłuchać lub pobrać piosenkę (wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na tytuł piosenki i wybrać opcję „Zapisz link jako…”):

  • Baddygirl 2 – M.I.A Partysquad Beyoncé Flawless Remix

    Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *