» Bransoletki Flawless i Surfboard FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

W Facebookowej grupie BeyoncePoland wymyśliliśmy, że byłoby fajnie gdyby polscy fani Beyoncé mieli coś, dzięki czemu byliby rozpoznawalni ;) Poszukujemy więc chętnych osób, które zakupiłyby bransoletkę z napisem „SURFBOARD” lub „FLAWLESS”. Bransoletki będą silikonowe, będą miały różowe napisy i czarne tła – tak jak okładka nowej płyty Beyoncé. Nie ma problemu, żeby ktoś zamówił sobie oba typy bransoletek, czy nawet kilka sztuk – im więcej sztuk zamówimy, tym wyjdzie to taniej ;)

Poniżej publikujemy listę z nazwiskami osób, które zgłosiły się po bransoletki (jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, macie jeszcze szansę żeby się zgłosić! Piszcie na maila, w shoutboxie, facebooku lub osobiście do Ani Maciejewskiej) – chętnych okazało się bardzo dużo, więc możliwe że przez zamieszanie ktoś z Was został pominięty dlatego mamy prośbę aby każdy pobrał sobie listę i sprawdził czy się na niej znajduje i czy wszystko się zgadza (żeby się nie męczyć i nie czytać każdego nazwiska po kolei wystarczy użyć jednocześnie dwóch klawiszy: „CTRL” + „F” następnie wpisać swoje nazwisko i nacisnąć ENTER – jeśli jesteś na liście, powinno od razu przenieść Cię do Twojego nazwiska). Jeśli okaże się, że Cię nie ma na liście lub cokolwiek się nie zgadza, prosimy o jak najszybsze zgłoszenie się do nas!

LISTA:
Wersja txt

CENA I PŁATNOŚĆ:
Cena bransoletki będzie znana po wysłaniu projektu do firmy + cena przesyłki poleconej 5/6zł za przesyłkę (płaci się jednorazowo)

WYKONANIE:
Bransoletki silikonowe z tłoczeniem do środka i wypełnieniem kolorem
UWAGA CENY BRANSOLETEK MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ ZE WZGLĘDU NA ILOŚĆ!
Ania Maciejewska która zajmuje się całą akcją zacznie zbierać pieniądze jak tylko dostanie wiadomość od firmy. Płatność będzie możliwa tylko i wyłącznie przelewem na jej konto. Dopóki nie dostanie wszystkich wpłat, realizacja zamówienia nie ruszy, więc tylko od Was zależy jak szybko zostaną zamówione.
W razie jakichkolwiek pytań dotyczących wysyłki, płatności itp prosimy pisać do nas lub do Ani na Priv.

PROJEKTY:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *