» Brandy i Pat Benatar o Beyoncé FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWOŚĆ!
POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚: Rami, Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Rami
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Kolejne gwiazdy wypowiedziały się na temat naszej artystki, a my uwielbiamy czytać takie rzeczy, czyż nie? ;) Tym razem przyszła kolej na Brandy (amerykańska piosenkarka i aktorka) i Pat Benatar (amerykańska wokalistka rockowa polskiego pochodzenia).

Po koncercie w DC, Brandy została zapytana m.in. o Blue Ivy i zamieszanie w związku z nową fryzurą Beyoncé.

O chęci opiekowania się córką Beyoncé i Jay’a, Blue Ivy:

Mam tak jakby obsesję na jej punkcie, chcę opiekować się Blue Ivy. Żałuję że nie znamy się z Beyoncé na tyle, żebym mogła oglądać Blue Ivy, ona jest cholernie słodka!

O nowej fryzurze i stylu piosenkarki:

Uwielbiam warkocze i kocham to, co Beyoncé robi ze swoimi włosami. Ludzie po prostu szukają tematu do narzekań. Zostawcie ją w spokoju, ona nie ma teraz ochoty zajmować się włosami. Niech ma swój warkoczykowy moment.

Natomiast Pat Benatar w wywiadzie dla Parade została zapytana o to, jakiej muzyki słucha ostatnio:

Jest tyle młodych kobiet, które awansują w rankingach. Adele jest niesamowitą piosenkarką. Beyoncé ma wspaniałą prezencję sceniczną. Ona jest po prostu piękną kobietą. Podoba mi się to, że wszyscy wzięli odpowiedzialność za swoje życie i karierę. To było bardzo trudne, kiedy próbowałam znaleźć sposób, żeby pogodzić małżeństwo, dzieci i robić wszystko w jednym czasie. Nie było podręcznika. Sama dochodziłaś do tego z doświadczeniem. Pamiętam jak widziałam się z Chrissie Hynde za kulisami i ona miała ze sobą Natalie, a ja swojego najstarszego, Haley, i patrzyłyśmy na siebie i mówiłyśmy: „Nikt nie pomaga nam z przenoszeniem sprzętu dziecięcego!”. Każdy dzień był wyzwaniem i to już nie jest to samo. Wszystko idzie całkiem płynnie. To w pewnym sensie zabawne dla mnie, jak to wszystko się rozwinęło.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *