» Bradley Cooper wyreżyseruje Beyoncé? FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Clint Eastwood od kilku już planuje realizację remake’u musicalu „Narodziny gwiazdy”. Ostatnio pojawiła się informacja, że film miałby być reżyserskim debiutem Bradley’a Coopera. Główną rolę ma zagrać gwiazda muzyki pop – Beyoncé.
Fakt, że rozmowy na temat nowej wersji „Narodzin gwiazdy” trwają, potwierdza wytwórnia Warner Bros. oraz sam Clint Eastwood.
Pierwsza informacja o tym, że hollywoodzki aktor i reżyser chce nakręcić film z udziałem Beyoncé pojawiła się w 2011 roku. Jednak wokalistka zaszła w ciążę i prace przesunięto.
W niedawnym wywiadzie dla magazynu „The Hollywood Reporter”, Clint Eastwood wyznał, że „wciąż o tym rozmawiamy”.
„Beyoncé jest bardzo popularna, ale również bardzo aktywna i trudno uzgodnić nam jakieś terminy. Niemniej ja wciąż nie tracę nadziei” – oświadczył.
Okazało się również, że to nie on miałby zasiąść na fotelu reżysera, a Bradley Cooper, z którym Eastwood pracował przy filmie „Snajper”.
„Narodziny gwiazdy” to amerykański romans z 1937 w reżyserii Williama A. Wellmana. Film opowiada historię początkującej piosenkarki Esther (Janet Gaynor), której przypadkowe spotkanie ze znanym piosenkarzem Johnem Howardem (Fredric March) pomaga jej wspiąć się po szczeblach kariery. Niestety, w ślad za zawodowymi sukcesami nie idzie szczęście w życiu osobistym.
„Narodziny gwiazdy” 1937 doczekały się do tej pory dwóch remake’ów. W 1954 roku w filmie zagrała Judy Garland i James Mason. W 1976 powstała kolejna wersja romansu z Barbarą Streisand i Krisem Kristofferson.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *