» Blue Ivy również zaśpiewa na albumie Coldplay! FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Brytyjski zespół muzyczny grający muzykę rockową – Coldplay, wypuszcza nowy album. Jak już wiadomo na trzech utworach z albumu „A Head Full of Dreams” pojawi się Beyoncé. Okazuję się, że nie tylko ona będzie reprezentowała Carterów na tym krążku.
„Gdy słucham wykonawców takich jak Flo Rida, myślę, dlaczego nigdy nie stworzyłem klubowego utworu jak np. „Turn Down for What”. Jak nazwalibyśmy taką piosenkę, gdybyśmy jednak posiadali coś w tym rodzaju?” – powiedział głośno swoje przemyślenia Chris Martin. „Rozważałem opcję, by dać jej tytuł „Drinks on Me”, gdzie siedzisz w klubie i stawiasz wszystkim drinki. Kiedy pokazałem utwór reszcie zespołu, stwierdzili,że nie ma opcji bym zaśpiewał „Drinks on Me”. Wtedy naszła mnie myśl, żeby zmienić nazwę na „Drinks from Me” i dać zaśpiewać ją nieziemskiej osobie. Szybko wysłałem propozycję do Beyoncé.” – kontynuuje lider zespołu.
Bey nie jest jedyną panią Carter, która będzie miała okazję pojawić się na albumie Coldplay. 3-letnia Blue Ivy również miała swój czas w studio nagraniowym. Zaśpiewa w chórze wokalnym stworzonym z bliskiej rodziny i znajomych, którzy są włączeni w całe dzieło.
„Wszyscy, których zaangażowaliśmy w nasz album, byli w ważnych momentach naszego życia. Chór zaczął się dwójką moich dzieci, które zaraz po lekcjach stawały przed mikrofonem. Nagrywaliśmy Blue Ivy w Nowym Yorku, kiedy jej mama pojawiała się w studio” – zakończył Martin.
Miejmy nadzieję, że utwór pojawi się szybko, żebyśmy mogli podziwiać dzieło Bey i Chrisa :)

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *