» Blue Ivy honorowym obywatelem chorwackiej wyspy FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Maleńka córeczka Beyoncé i Jaya-Z została właśnie honorowym obywatelem chorwackiej wyspy Hvar. Urzędnicy zdecydowali się w ten sposób wyróżnić Blue Ivy Carter po tym, jak dowiedzieli się, że swoje imię zawdzięcza bluszczowi o wyjątkowych, niebieskich liściach, jaki rośnie na tej wyspie.

Podczas wakacji, jakie Beyoncé i Jay-Z spędzali w Chorwacji, przypadkowo natknęli się na drzewo porośnięte niebieskim bluszczem. I tak postanowili nazwać swoją córkę, bo Blue Ivy to nic innego, jak „niebieski bluszcz”. Od momentu, gdy artyści zdradzili, co było ich inspiracją przy wyborze imienia dla dziecka, wyspa Hvar stała się atrakcją turystyczną – każdy chce zobaczyć roślinę o niesamowitych liściach.

Opowieść o pochodzeniu imienia waszej córki przyniósł nam ogromną uwagę mediów, a co za tym idzie – promocję turystyczną na terenie miasta i wyspy Hvar. Z tego powodu zdecydowałem się nadać waszej córce status honorowego obywatela Hvar – oznajmił burmistrz w specjalnym oświadczeniu.

źródło: DigitalJournal  / tłumaczenie: kotek.pl

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *