» Biografia Beyoncé w Polsce FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Już niedługo w Polsce pojawi się pierwsza w naszym kraju biografia głęboko analizująca życie i twórczość największej divy wszech czasów – Beyoncé Knowles!
Książka Crazy In Love, dostępna już za granicą, dokumentuje karierę oraz prywatne życie Beyoncé Knowles. To porywająca opowieść o jej pracy, miłości, relacjach z rodziną i małżeństwie z królem hip-hopu Jayem-Z. Ta ekscytująca i niezwykle wymowna biografia stanowi efekt wieloletniej obserwacji oraz zrozumienia sensu nieustannie zmieniającej się kariery Beyoncé.
Jej autorem jest Daryl Easlea – brytyjski dziennikarz i krytyk muzyczny znany m.in. łam z takich tytułów prasowych, jak: Mojo, BBC, The Guardian, czy The Independent. Autor zbierających nagrody i pochwały biografii, m.in. Madonny, Cher, czy The Supremes.
Daryl Easlea nie pomija drażliwych faktów i nie uwydatnia sukcesów. Tworzy wielobarwny obraz prawdziwej Bey. Crazy In Love to książka o tym jak kochać, walczyć o lepszą przyszłość i realizować swoje marzenia, ani przez chwilę nie tracąc wiary we własne możliwości. Bo jak przekonuje sama Bey – Life is but a dream.

Poniżej zobaczycie jak wygląda angielskie wydanie biografii:


Dokładną datę premiery oraz okładkę polskiego wydania poznacie już wkrótce na naszej stronie, stronie wydawnictwa Dobre Historie oraz blogu DoItLikeBeyonce!

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *