» Beyoncé zaśpiewa hymn na inauguracji Baracka Obamy FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWY ALBUM!

POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚:Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Roxi
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Jak podaje „USA Today”, Beyoncé wystąpi na drugiej ceremonii inauguracyjnej prezydenta Baracka Obamy. Uroczystość odbędzie się w poniedziałek, 21 stycznia na schodach Kapitolu.
Występ Beyoncé został potwierdzony na oficjalnej stronie internetowej.

2013 Inaugural Ceremony
I’m very honored to perform at the 2013 Presidential Inauguration

Piosenkarka wykona hymn narodowy, czyli utwór „Star Spangled Banner”.
Po uroczystym wygłoszeniu przemowy, prezydent zaprasza honorowych gości, w tym Beyoncé, na bal wydany specjalnie z tej okazji.
Nie pierwszy raz wokalistka występuje dla Obamy. W czasie inaurucaji przed Mauzoleum Lincolna w 2009 roku, Beyoncé zaśpiewała „America the Beautiful”. 2 dni później, po zaprzysiężeniu, wykonała utwór Etty James „At Last” oraz „Signed, Sealed, Delivered” Steviego Wondera.

Nie umiem opisać tego, jak się czuję. Muszę powstrzymywać emocje i łzy, które napływają mi do oczu. To było takie emocjonujące, jestem taka dumna ze swojego kraju. Ten człowiek urodził się po to, żeby zostać prezydentem. Urodził się po to, aby nas poprowadzić. To co zrobił on, jego żona i dzieci jest niesamowite. Jestem taka dumna. Przepraszam, głupio mi naprawdę przepraszam. Jestem taka szczęśliwa, że mogę w tym wszystkim uczestniczyć. Prawdopodobnie to jest najważniejszy dzień w moim życiu. Obama sprawił, że zaczęłam bardziej interesować się naszym krajem. Zawsze głosowałam, ale nigdy nie oglądałam ceremonii, nie przeżywałam tak tego. A teraz jestem tu i śpiewam! To jest niesamowite!

– opowiadała Beyoncé w wywiadzie dla ABC News.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *