» Beyoncé w rankingach 'Essence’ FanClub Beyoncé Polska | Największa Polska strona o Beyoncé wp_head(); ?>

BEYONCÉ POLSKA

OSTATNIE ZDJĘCIA
» Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii. Mamy już ponad 230,000+ zdjęć i ciągle dodajemy nowe!
NOWOŚĆ!
POLECAMY
INFO. O STRONIE
FANCLUB BEYONCE POLSKA (beyonce.com.pl)
Działamy od: 4 sierpnia 2011
Zespół‚: Rami, Roxi, Nath i Dżasta
Kontakt: kliknij tutaj
Szablon: Rami
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Najwięcej online: 394 osoby (25.05.2013)
BEYONCÉ ELITE
ELITE AFFILIATES
OFICJALNE LINKI

Na stronie internetowej magazynu Essence opublikowano nowe rankingi, w których dwukrotnie pojawiła się Beyoncé. W pierwszej kategorii została uznana za jedną z 50 najbardziej wpływowych gwiazd R&B, co skomentowano następująco:

Jeśli chodzi o ustanawianie trendów w muzyce, Beyoncé nie ma sobie równych. Reggae, hip-hop, soul, techno – ty je nazywasz, ona je stworzyła. Musimy także wyrazić Bey szacunek za rozpoczęcie niektórych z najgorętszych tanecznych trendów tej dekady. Musicie to przyznać – przynajmniej raz albo dwa tańczyliście na parkiecie do „Crazy In Love” czy „Single Ladies”.

Druga lista z kolei dotyczyła najlepszych grup żeńskich wszech czasów, gdzie znalazł się oczywiście nieaktywny już zespół Destiny’s Child:

Każdy fan Destiny’s Child mógłby z głębi serca wyrecytować [teksty piosenek] „No, No, No” i „Bills, Bills, Bills”. Zespół w oryginalnym czteroosobowym składzie wydał dwa albumy, zanim w 2000 roku Michelle Williams dołączyła do Beyoncé Knowles i Kelly Rowland, aby stworzyć trio. Destiny’s Child ustanowiło trendy swoją harmonijną muzyką oraz nowatorskim stylem.

Całe zestawienia znajdują się pod tym i tym linkiem.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *